Domov Novinky Xiaomi Mi Notebook Pro v zľave, stojí 720 eur

Xiaomi Mi Notebook Pro v zľave, stojí 720 eur

Zdielať

Spoločnosť Xiaomi má v portfóliu notebook pre náročných používateľov. Mi Notebook Pro sa výbavou aj konštrukciou zaraďuje medzi špičku, samozrejmosťou je kovová unibody konštrukcia s rámom z horčíkovej zliatiny.

Mi Notebook Pro je zároveň väčším notebookom, má veľkosť 15,6” a ponúka Full HD rozlíšenie, ktoré je doplnené ochranným odolným sklom Corning Gorilla Glass 3. Rozmerovo je teda väčší, ako doteraz uvedené notebooky s 12,5” a 13,3”. Hardvérový základ tvorí procesor Intel Core i5 alebo Core i7 najnovšej (čiže ôsmej generácie). Aktuálne je notebook k dispozícii za zvýhodnenú cenu – 720 eur. Jediné, čo musí používateľ pre akciovú cenu 720 eur spraviť je uplatniť kupón MIBOOKPRO.

Konkrétne je na výber Intel Core i5-8250U alebo Core i7-8550U. Hoci ide o procesory U-Series, s príchodom Kaby Lake Refresh prišlo k vylepšeniu architektúry, vďaka čomu môžeme očakávať nárasty výkonu až v desiatkach percent. Procesory sú po novom štvorjadrové a nie dvojjadrové. Ponúknu tak až osemvláknový výkon namiesto štvorvláknového.

TIP: Kúp si notebook Xiaomi Mi Notebook Pro za 720 eur. Klikni sem a použi kupón MIBOOKPRO.

Používateľom ďalej ponúkne 8 alebo 16GB operačnej pamäte, 256GB PCIe SSD disk a využiť môžeme aj diskrétnu grafiku NVIDIA GeForce MX150 s 2GB video pamäte GDDR5. Vo výbave nájdeme aj vylepšený systém chladenia zariadenia, podsvietenú klávesnicu, snímač odtlačkov prstov zabudovaný do trackpadu, nechýba podpora Windows Hello. K tomu sa pridávajú reproduktory pod taktovkou Harman Infinity s možnosťou využitia Dolby Atmos.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno