Domov Novinky Xbox má v ponuke viacero produktov, ktoré sú pre hráčov

Xbox má v ponuke viacero produktov, ktoré sú pre hráčov

Zdielať

Xbox One S je herná konzola vybavená 4K Ultra HD Blu-ray prehrávačom a podporou 4K streamovania videa od Netflixu. Navyše vo vybraných filmoch a hrách ako Gears of War 4, Forza Horizon 3, NBA 2K17 a Deus Ex: Mankind Divided podporuje High Dynamic Range (HDR).

xboxONE

Xbox má v ponuke viacero produktov, z ktorých si hráč môže vybrať. Balenia konzoly Xbox One S je k dispozícii s viacero verziami. Gears of War 4 Bundle (1 TB) obsahuje bielu konzolu Xbox One S vybavenú pevným diskom s kapacitou 1 TB, farebne zladený bezdrôtový ovládač Xbox a hru Gears of War 4 pre Xbox One a Windows 10.

Keďže ide o hru z programu Xbox Play Anywhere, digitálnu kópiu môžete hrať na oboch platformách – Xbox One aj Windows 10. Balenie je v predaji od 349 eur. Ďalšia verzia, Battlefield 1 Bundle (500 GB) obsahuje kód na stiahnutie plnej verzie hry Battlefield 1 Standard Edition, mesačné predplatné služby EA Access a pevný disk s kapacitou 500 GB na hranie všetkých najväčších hitov v histórii Xboxu.

Xbox One S TransBG

FIFA 17 Bundle (500 GB alebo 1T B) obsahuje kód na stiahnutie plnej verzie hry FIFA 17, tri balíčky Ultimate Team Loan Legends, mesačné predplatné služby EA Access a pevný disk s kapacitou 500 GB alebo 1 TB (táto verzia obsahuje takisto aj balíček Ultimate Team Rare Player Pack) na hranie všetkých najväčších hitov v histórii Xboxu a to v cene od 299 eur.

Príslušenstvo je k dispozícii tiež, ide o nové modely bezdrôtového ovládača. V ponuke je niekoľko modelov nového ovládača začínajúce od 64,99 eura, vrátane modelov Xbox Wireless Controller – Copper Shadow Special Edition a Xbox Wireless Controller – Dusk Shaow. Podobne ako v prípade bieleho ovládača, tieto majú elegantnejší dizajn, textúrovaný povrch pre zvýšený komfort a podporu Bluetooth.