Domov Novinky Ktoré reštaurácie Slováci milujú?

Ktoré reštaurácie Slováci milujú?

Zdielať

Skvelá chuť, čerstvosť, správna teplota jedla a dovoz načas. To sú kritériá, ktoré najviac zavážia u Slovákov pri hodnotení reštaurácií. Vyplýva to z takmer 20-tisíc recenzií zákazníkov v roku 2016 na najväčšom portáli pre rozvoz jedál z reštaurácií DajmeJedlo.sk.

jedlo-itckarov

Podľa neho zákazníci dobre hodnotia aj rôzne akcie navyše, ktoré portál pripravuje spolu s reštauráciami, ako napríklad dezert k hlavnému jedlu zadarmo či hranolčeky zadarmo k burgeru. K najobľúbenejším reštauráciám podľa hodnotení zákazníkov sa zaradili prevádzky, ktoré sú mimoriadne obľúbené aj u návštevníkov kamenných prevádzok.

„Základ udržania kvality pri rozvoze je v kombinácii špičkových surovín, technológie a obalov, prípravy jedla priamo na objednávku, a teda minimalizovanie času medzi prípravou a rozvozom a prirodzene spolupráca s kvalitným partnerom, ktorý vie zabezpečiť garantované časy donášky,“ dodal Jozef Bardík, spolumajiteľ víťaznej reštaurácie Regal burger v Bratislave.

TOP 10 najobľúbenejších reštaurácií podľa zákazníkov:

  1. Regal burger (Bratislava)
  2. Lombardi pizza (Bratislava)
  3. Estevéčka (Bratislava)
  4. Zdravá pizza (Košice)
  5. Pizza hamm (Bratislava)
  6. TuSi pizza (Košice)
  7. Kolkovňa (Bratislava)
  8. Yakuza sushi (Bratislava)
  9. Va Bene Restaurant (Bratislava)
  10. Royal Kashmir India (Bratislava)

Z výsledkov recenzií zároveň vyplýva, že veľkej obľube zákazníkov sa i naďalej teší pizza. „Pizza je výborným jedlom aj na donášku, pretože nemení svoju štruktúru a vydrží chutná aj nejaký čas po príprave. Naši zákazníci milujú predovšetkým kvalitu a bohatý výber nielen bežných mäsových pízz, ale aj vegetariánskych, vegánskych, bezlaktózových a pízz v bezlepkovej verzii,“ vysvetlil Jozef Špavelko, majiteľ jednej z víťazných reštaurácií Zdravá pizza v Košiciach.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno