Domov Novinky Windows Phone 8.1 dostane podporu zložiek

Windows Phone 8.1 dostane podporu zložiek

Zdielať

Windows Phone 8.1Windows Phone 8.1 dostane podporu zložiek no pravdepodobne to nebude skôr ako v update známom ako GDR1 WP8.1. S vydaním Windows Phone 8.1 GDR1, v priebehu tohto roka, budú používatelia môcť lepšie organizovať svoje úvodnú obrazovku vďaka zložkám, aspoň toto sa podarilo zatiaľ zistiť zo stránky Microsoftu, pokiaľ nebola zmazaná.

Link môžete nájsť TU, no je už neplatný, aspoň môžete vidieť názov linku. Zložky budú zrejme fungovať rovnako ako na Androide a iOS, začo Microsoft určite chválime. Funkcie nepríde do Windows Phone 8.1, ktorý sa začal distribuovať OTA pred pár dňami a ostrý update je naplánovaný na júl.

Windows Phone 8.1 folders

Zároveň GDR1 bude ukončený v júli, teda prejde na RTM fázu, na september – október bude pripravený pre OTA. Pri Windows Phone 8.1 sa očakáva, že tento rok dostane aspoň dve aktualizácie operačného systému. GDR2 príde niekedy v decembri až v januári 2015. Čo bude obsahovať GDR1 a GDR2 je zatiaľ iba známe v Microsofte. Následne bude pokračovať GDR3 a ďalšia veľká aktualizácia Windows Phone.

Zdroj: WPCentral

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno