Domov Novinky Western Digital uvádza nové produkty na veľtrhu CES

Western Digital uvádza nové produkty na veľtrhu CES

Zdielať

Spoločnosť Western Digital predstavila na veľtrhu CES 2018 nové produkty, ktoré sa budú predávať pod značkou WD a SanDisk. Novinky zahŕňajú hlasom ovládané prehrávanie multimediálnych súborov prostredníctvom zariadení Smart Home, najmenší USB kľúč s kapacitou 1TB a portfólio prenosných externých diskov.

Úložisko WD My Cloud Home. Zaujímavosťou je pritom prepojenie so službou Amazon Alexa – používatelia môžu pristupovať k uloženým súborom prostredníctvom hlasových príkazov. Aplikácia My Cloud Home okrem toho podporuje aj technológiu Google Chromecast a umožňuje používateľom streamovat video, televízne programy a filmy na obrazovku smart TV s podporou Chromecast.

USB flash disk s kapacitou 1TB používa rozhranie USB-C a je tak vhodný aj pri prenášaní dát medzi počítačom a smartfónom. Okrem toho spoločnosť uvádza nízkoprofilový USB kľúč pod označením SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive s kapacitou 256GB. Pre nadšených fotografov sú zaujímavé dva prenosné externé SSD.

Zatiaľ čo Western Digital My Passport Wireless SSD umožňuje bezdrôtový prístup k obsahu disku, druhý disk SanDisk Extreme Portable SSD je ideálne a rýchle úložisko na ukladanie a editovanie fotografií vo vysokom rozlíšení, kdekoľvek na cestách. Cena ani dostupnosť produktov zatiaľ nebola oznámená.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno