Domov Novinky Western Digital uvádza kompaktný externý SSD

Western Digital uvádza kompaktný externý SSD

Zdielať

Spoločnosť Western Digital prináša na slovenský trh externý SSD My Passport Go, pričom najnovší prírastok oceňovanej produktovej série ponúka kapacitu 500GB a 1TB kapacity v odolnom prevedení a kompaktných rozmeroch.

Disk má integrovaný kábel USB a ochranný gumový rám. Je navrhnutý pre využitie na cestách a pre všetkých tých, ktorí chcú mať pri sebe svoje dáta a využívať prednosti technológie SSD. Odolá pádom z výšky až dva metre a pomáha používateľom uchovať ich digitálny obsah v bezpečí, chránený pred nárazmi a otrasmi. Kompaktné rozmery disku (zmestí sa do vrecka) a integrovaný kábel USB robia z tohto zariadenia užitočné a maximálne mobilné úložisko. Externý disk ponúka rýchlosť prenosu dát na úrovni 400 MB/s.

Je plne kompatibilný s počítačmi Windows aj Mac, je na neho poskytovaná trojročná záruka a súčasťou dodávky je aj zálohovací softvér pre Windows. Po preformátovaní spolupracuje aj so službou Time Machine na zálohovanie z počítača Mac. My Passport Go SSD je k dostupný v dvoch farebných prevedeniach ochranných rámov (modrá a žltá) a v dvoch kapacitách 500GB a 1TB.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno