Domov Novinky Western Digital rozširuje kapacitu diskov My Passport

Western Digital rozširuje kapacitu diskov My Passport

Zdielať

Spoločnosť Western Digital uvádza na trh externý prenosný disk My Passport Ultra s kapacitou až 4 TB. Novú, vyššiu kapacitu získajú následne ďalšie disky tohto radu: My Passport for Mac a My Passport Ultra Metal. Zvýšenie kapacity reaguje na potreby zákazníkov, ktorí chcú fyzicky prenášať veľký objem dát tvorený osobnými zbierkami fotografií, videa alebo filmov a ďalšími objemnými súbormi, a ktorí chcú mať tieto dáta pri sebe.

Western Digital My Passport Ultra 01

Prenosné externé disky My Passport predstavujú perfektnú kombináciu štýlu a funkcionality a vychádzajú v ústrety nárokom dnešných používateľov, ktorí vyžadujú a oceňujú predovšetkým jednoduché prenášanie dát, konektivitu USB.3.0, jednoduchý zálohovací softvér, ochranu dát heslom a atraktívny dizajn v mnohých farbách. Externé disky sú ideálne pre študentov, obchodníkov i bežných používateľov, ktorí sú na cestách a chcú mať svoje dáta pri sebe.

Western Digital My Passport Ultra 02

Externé disky radu sú spoľahlivé, dáta sa ľahko zálohujú vďaka automatickému softvér WD Backup. Navyše je možné využiť integráciu so vzdialeným cloudovým úložiskom Dropbox. Disk je chránený hardvérovým šifrovaním a zabezpečený heslom, čo bráni neautorizovanému prístupu k uloženým dátam. Externý disk My Passport Ultra 4TB má 3-ročnú obmedzenú záruku a bude k dispozícii spolu s My Passport for Mac a My Passport Ultra Metal 4TB v nasledujúcom štvrťroku.

Zdroj: Western Digital

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno