Domov Novinky Webrebel – slovenský unikát vo výučbe webdizajnu

Webrebel – slovenský unikát vo výučbe webdizajnu

Zdielať

Tvar kurzu a lektor YablkoO tom, že programovanie nepatrí za zatvorené dvere IT oddelení, ale je novým druhom kreatívnej a praktickej gramotnosti, ktorú zvládne takmer každý, vás čoskoro presvedčí jedinečný projekt Webrebel. Už 8. januára 2015 spustí unikátny slovenský on-line kurz webového dizajnu, pozostávajúci až z 20 hodín originálnych videí, ktorými bude študentov sprevádzať obľúbený autor mnohých IT kurzov Roman Hraška, známy pod prezývkou Yablko.

Kurz ponúka približne 100 videí, ktoré zrozumiteľne, s humorom a animáciami učia tvoriť dizajn webových stránok. Krok za krokom študenti ovládnu HTML, CSS, responzívny web, JavaScript a jQuery. Všetky skúsenosti získané v rámci kurzov vedených profesionálnymi lektormi premietli do inštruktážnych videí s originálnym štýlom Romana Hraška, ktorým nechýba okrem vysokej vzdelávacej hodnoty ani humor.

On-line kurzy projektu Webrebel vychádzajú v ústrety najmä zamestnaným ľuďom a študentom vysokých škôl, pretože im umožňujú učiť sa vlastným tempom. Celý kurz sa pri intenzívnom prístupe dá zvládnuť aj za jeden mesiac. Záujemcovia si môžu vybrať z troch úrovní kurzu REBELÍK, REBEL a REVOLUCIONÁR podľa toho, či im stačia základné vedomosti, alebo požadujú celý rozsah aj s individuálnou podporou. Zdarma môžete vyskúšať základný kurz Rebelík, ktorý vás naučí základy HTML.

Zdroj: Webrebel