Domov Novinky THL predstavuje cenovo dostupné smartfóny

THL predstavuje cenovo dostupné smartfóny

Zdielať

THL T6 ProSpoločnosť THL predstavila dve novinky za rozumnú cenu.  Nový smartfón THL T6 Pre vo svojom elegantnom tele ukrýva osemjadrový procesor MediaTek MT6592 s taktom 1,4 GHz a operačnú pamäť 1 GB. Na zadnej strane je umiestnený fotoaparát s rozlíšením 8 megapixelov, na tej prednej potom fotoaparát s rozlíšením 2,1 megapixel. Prítomný je HD displej a batéria s kapacitou 1 900 mAh. Model sme otestovali už v redakcii a tiež o tento model možno vyhrať vo veľkej Vianočnej súťaži.

Čo používateľa smartfónov trápi v posledných rokoch azda najviac? Výdrž batérie a potreba mať pri sebe nielen telefón, ale aj nabíjačku. Tento problém kompletne rieši novinka z dielne THL, konktrétne model THL 4000, ktorý vďaka batérii s kapacitou 4000 mAh vydrží až 3 dni bežného používania. Model má 4,7“ displej, štvorjadrový procesor a 1 GB operačnú pamäť.

THL T6 Pro 06

Značka THL vznikla ako skratka slov Technology – Happy – Life. Na domácom trhu predáva svoje smartphony prostredníctvom on-line obchodov a svoje vlastné značkové „experience” predajne. Tých má firma vyše 300 vo viac ako tridsiatich čínskych provinciách a mestách. Priamy predaj telefónov zákazníkom je jednou zo základných filozofií značky, v Českej republike a na Slovensku ich zastupuje spoločnosť Lion Mobile.

Zdroj: Lion Mobile