Domov Novinky Vytvorí Sony smartfón s Windows Phone?

Vytvorí Sony smartfón s Windows Phone?

Zdielať

Sony-Windows-PhonePierre Perron, šéf Sony Mobile Europe, potvrdil v rozhovore zo zahraničnými stránkami, že spoločnosť aktívne skúma verziu svojho vlastného smartfónu zo systémom Windows Phone.

Teraz, keď Microsoft kúpil Nokiu, pole je o niečo otvorenejšie pre podnikanie od iných spoločností.  Sony má dlhoročnú spoluprácu so spoločnosťou Microsoft v rámci značky počítačovVaio so systémom Windows. Pri pohľade späť do roku 2011 môžeme jasne pamätám prototyp Sony (na obrázku nižšie), spustená testovacia verzia Windows Phone 7 – neskôr generálny riaditeľ Sony Kunimasa Suzuki povedal, že Sony nebude uvoľňovať smartfón s Windows Phone.

Prototip Sony WP

Perron neposkytol konkretny dátum vypustenia ani to či rokovania sú už v záverečných fázach. No podľa nášho názoru je možné, že Sony predstaví smartfón s operačným systémom Windows Phone už v polovici roku 2014.

Čo si o tom myslíte vy? Chceli by ste zariadenie Sony s operačným systémom Windows Phone?

Zdroj: Phonearena, GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokLenovo predstavilo nový ThinkPad X1 Carbon
Nasledujúci článokHTC Dánsko tvrdí: One X+ nebude mať Android 4.4 Kitkat
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno