Domov Novinky Hisense X1 má 6,8 palcový displej

Hisense X1 má 6,8 palcový displej

Zdielať

Hisense X1-1Už ste niekedy chceli držať Nexus 7 tablet až pri uchu? Hisense pripravil tabletofón X1 s displejom 6,8 palcov a rozlíšením 1080p s technológiou IPS. Zariadenie sa začne predávať v Číne a neskôr sa dostane do Spojených štátov.

Hisense X1 má pekne atraktívne špecifikácie, ktoré zahŕňa procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2 GB RAM, 13 MPx fotoaparát a veľkú 3900 mAh batériu. Jediná nevýhoda je, že Hisense X1 nepodporuje LTE, len HSPA +. Čo sa týka veľkosti, tabletofónu meria 152,8×79×9,7 mm.

Operačným systémom je Android 4.3 Jelly Bean, ale do predaja príde s Androide 4.4 KitKat. Napriek jeho skôr high-end špecifikáciám, bude Hisense X1 predávaný ako stredná trieda, aj keď to nie je jasné, kedy sa bude zariadenie dodávať, alebo koľko to bude stáť.

Čo by ste povedali na takéto zariadenie? Privítali by ste ho vo svojej zbierke?

Zdroj: Androidauthority

Zdielať
Predchádzajúci článokLTE – konečne rozdelené frekvencie + plány operátorov
Nasledujúci článokGigabyte Brix Pro: miniatúrne PC s Core i7 a Iris Pro
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno