Domov Novinky Višňovský prekvapil chlapcov z Orange Minihokej Tour

Višňovský prekvapil chlapcov z Orange Minihokej Tour

Zdielať

Novú sezónu začali mladí Slovanisti, víťazi posledného ročníka Orange Minihokej Tour, naozaj netradične. Nečakane sa na ich pondelňajšom tréningu objavil ďalší zlatý medailista, ktorý má však v nohách nakorčuľované o čosi viac zápasov. Chlapcov do novej sezóny povzbudil a zároveň pozval na svoj narodeninový benefičný zápas Ľubomír Višňovský.

Orange Minihokej Tour 01

Obrovské prekvapenie zažili mladí hokejisti z Orange Minihokej Tour v pondelok 8.8. na jednom z prvých tréningov novej sezóny. Postaral sa oň velikán slovenského ľadového hokeja Ľubomír Višňovský, ktorý ich spolu s ďalšou hokejovou hviezdou Petrom Podhradským navštívili na štadióne Ondreja Nepelu a vytvorili im nezabudnuteľný zážitok.

Orange Minihokej Tour 02

Zlatý hokejista si preveril sily novej hokejovej generácie najskôr v štandardnom tréningovom procese a neskôr aj v spoločnom zápase. Navyše mal v talóne pre chlapcov exkluzívny darček – víťazov Orange Minihokej Tour pozval na svoj narodeninový benefičný zápas, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 11. augusta 2016 na rovnakom zimnom štadióne v Bratislave.

Orange Minihokej Tour 03

Projekt Orange Minihokej Tour je súčasťou dlhodobej stratégie Orangeu na podporu mládežníckeho hokeja na Slovensku. Tento rok prebehol už jeho 8. ročník. Mladým hokejistom dáva možnosť vôbec prvýkrát zažiť celonárodný turnaj a víťazom okrem hlavnej výhry – účasti v Hokejovej škole Mariána Gáboríka – prináša príležitosti osobne stretnúť hokejové idoly pri rôznych príležitostiach.

Zdroj: Orange