Domov Novinky Uniknuté fotografie z Motoroly ukazujú zariadenia vo vývoji

Uniknuté fotografie z Motoroly ukazujú zariadenia vo vývoji

Zdielať

Motorola má za sebou tŕnistú históriu – po tom, čo táto spoločnosť, ktorá ako prvá vyrobila mobilný telefón, začala mať obrovské straty, kvôli patentom ju kúpil Google, avšak ten sa ju nedávno rozhodol predať čínskemu Lenovu. Tomu sa podarilo integrovať túto značku do svojich radov, a teda Motorola ako výrobca už vlastne ani neexistuje. To ale neznamená, že smartfóny so značkou Moto prestanú existovať. Pred pár týždňami prehlásil šéf Lenova, že v júli bude predstavený nový Moto smartfón, a teraz konečne vidíme, ako by mohol vyzerať, aj keď len stroho.

Moto X 2016 01

Na internet sa totiž dostali fotografie pochádzajúce od dizajnového tímu Motoroly, ktoré zobrazujú vývoj dvoch nových zariadení, ktorými asi budú Moto X a Moto G. Na prvej fotografii je možné vidieť niekoľko kovových tiel, ktoré by mali aj podľa niekoľkých iných zdrojov patriť práve vlajkovej lodi Moto X. Kovová unibody konštrukcia by ale nemusela veštiť nič dobré pre nástroj Moto Maker, ktorý doteraz zožal veľký úspech. Na zadnej strane môžeme vidieť aj jamku s logom Motoroly – tá by mohla, ale nemusela, slúžiť ako skener odtlačkov prstov.

Moto G 2016 01

Ďalšie dve fotografie zobrazujú nový Moto G. Tu zostáva pôvodný dizajn Motoroly s kovovým rámikom a zaoblenou zadnou stranou. Na vrchnej strane telefónov je možné vidieť výstupok pre fotoaparát s bleskom a druhá z fotografii ukazuje už tradičné vymeniteľné farebné kryty. Nie je ale stopercentne jasné, na čo sa na týchto fotkách pozeráme, ani v akom štádiu je vývoj nových smartfónov Moto a teda sa všetko môže úplne zmeniť. Necháme sa teda prekvapiť a uvidíme, aké ďalšie informácie sa dostanú na internet v najbližších mesiacoch.

Moto G 2016 02

Zdroj: hellomotoHK (Facebook)