Domov Novinky Uniknuté fotografie Huawei Ascend P7

Uniknuté fotografie Huawei Ascend P7

Zdielať

Huawei Ascend P7Huawei pracuje na ďalšej vlajkovej lodi s názvom Ascend P7 . Tento model sa dnes ukázal na pár fotografiách s nízkych rozlíšením, ktoré unikli z Číny. Smartfón disponuje 5 palcovým displejom s rozlíšením 1920×1080 pixelov. Smartfón je poháňaný procesorom vlastnej výroby – štvorjadrovým Hi-Silicon s taktom 1,6 GHz.

Ascend P7 ponúkne 2 GB RAM a vnútornú pamäť 16 GB a pre tých, ktorí potrebujú viac úložného priestoru je tu slot microSD. Predný fotoaparát má 8 MPx a zadný 13 MPx. Batéria tentoraz dostala kapacitu 2460 mAh. Operačným systémom je Android 4.4.2 s nadstavbou Huawei Emotion UI. Spoločnosť Huawei nedávno oznámila, že jej čistý zisk 2013 vzrástol o 34,4% čo je najvyšší rast spoločnosti za posledné štyri roky. Huawei je teraz tretím najväčším výrobcom smartfónov na svete.

Jediným slabým miestom, ktoré potrebuje Huawei  posilniť, je jeho distribúcia v USA a preto otvára americký internetový obchod, ktorý bude spočiatku ponúkať  Huawei Ascend Mate 2 4G. Ak sa obchod podarí, Ascend P7 ho bude zrejme nasledovať hneď po predstavení. Vo februári sa objavovali informácie, ktoré naznačovali, že Ascend P7 bude predstavený na MWC. Bohužiaľ sa tak nestalo. Uvidíme kedy spoločnosť nakoniec predstaví svoju najnovšiu vlajkovú loď.

Zdroj: Phonearena