Domov Novinky Unikli detaily o Galaxy Z Fold 4 a Z Flip 4

Unikli detaily o Galaxy Z Fold 4 a Z Flip 4

Zdielať

Samsung už pracuje na svojej novej generácii skladacích smartfónov Galaxy Z Fold 4 a Z Flip 4, a z Kórey teraz unikli prvé údajné informácie o nich.

Podľa tejto zatiaľ veľmi nepotvrdenej správy bude mať Galaxy Z Fold 4 vylepšenú technológiu fotoaparátu pod displejom a tentoraz budú mať tento charakter obe selfie kamery (na vnútornej obrazovke aj na tej vonkajšej). Vylepšené by mali byť aj zadné fotoaparáty, hoci zatiaľ nevieme, čo presne to znamená. Leaker dúfa, že to znamená, že sa vyrovnajú tomu najlepšiemu, čo ponúkajú iné súčasné high-end smartfóny, ale uvidíme. Fold 4 by mal mať aj nový pánt, vďaka ktorému bude ľahší ako jeho predchodca, a zlepší sa aj odolnosť voči vode a prachu. Kapacita batérie sa v porovnaní s modelom Fold 3 príliš nezmení a časový rámec vydania by mal byť až desivo podobný ako v prípade predchádzajúcej generácie.

Ak prejdeme k modelu Flip 4, vo vývoji sú prototypy so selfie fotoaparátom pod displejom, ako aj s tradičnou dierou. Vyzerá to tak, že Samsung sa ešte nerozhodol, ktorou cestou sa vydá. Spoločnosť údajne zvažuje aj to, či podobným spôsobom ako pri modeli Fold 4 nevylepší pánt. Flip 4 dostane aj zvýšenú odolnosť voči vode a prachu a rovnakú kapacitu batérie a veľkosť vonkajšieho displeja ako Flip 3. Flip 4 by sa mal uviesť na trh spolu s modelom Fold 4 v druhej polovici roka 2022. Je samozrejmé, že toto všetko by ste mali brať s rezervou, pretože ide o prvé fámy v tejto veci a vývoj týchto dvoch zariadení ešte veľmi nepokročil, takže aj keď je všetko, čo ste si prečítali vyššie, teraz pravdivé, veci sa ešte môžu odteraz do dátumu vydania týchto telefónov masívne zmeniť. Aj tak je však zaujímavé, že máme prvý pohľad na to, čo môžeme od skladacích telefónov Samsung 2022 očakávať.

Zdroj

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno