Domov Novinky Unikla zrejme finálna schéma Apple iPhone 8

Unikla zrejme finálna schéma Apple iPhone 8

Zdielať

Továreň Foxconn nedávno uverejnila schematický diagram Apple iPhone 8 o ktorom tvrdí, že je finálna. Diagram hovorí, že je fyzicky jeden z používaných pre výrobný proces, aby pomohol uskutočniť prístroj, ktorý bude obsahovať 5,8” OLED displej chránený 2.5D sklom.

Už podľa skoršieho úniku od Ming-Chi Kua bude predná VGA kamier u iPhone 8 slúžiť aj ako 3D skener s funkciou rozpoznávania tváre. Apple by mohol mať problémy s výrobou tejto technológie, čo je jeden z dôvodov, prečo by telefón mohol byť vydaný s oneskorením.

Podľa zdroja, nemusí byť bočné tlačidlá nutne mechanické. V praxi by to znamenalo, že ich nemožno stlačiť, ale bola by tu spätná väzba či už pri nastavení hlasitosti, či zapínania telefónu. Tlačidlo napájania je dostatočne dlhá má byť použité pre dve rôzne funkcie. Touch ID bude pre zmenu uložený pod obrazovkou. Ako ukázali nedávne zvesti a náčrtky, duálny kamera na zadnej strane by mohla byť vo vertikálnom usporiadaní.

Hoci sa podľa podobných situácií v minulosti preukázalo, že konštrukcia novej generácie iPhone môže byť objavená päť až šesť mesiacov vopred, tak sú tieto situácie stále vzácne. Napriek tomu nie je na škodu sa opýtať seba, či by ste mohli byť spokojní s týmto dizajnom, ak by teda bolo toto schéma naozaj finálnej. Okrem uniknutých schém sú k dispozícii aj 3D modely na ktorých možno zhruba vidieť, ako schéma vyzerá v praxi.

Zdroj: Phonearena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno