Domov Novinky Nikon predstavuje zrkadlovku D7500

Nikon predstavuje zrkadlovku D7500

Zdielať

Spoločnosť Nikon prináša na trh fotoaparát D7500, ktorý bol vytvorený s cieľom rozšíriť možnosti fotografov s kreatívnym prístupom k fotografovaniu.

Fotoaparát je vybavený obrazovými technológiami v tele s rozmermi vhodnými na cestovanie, vďaka čomu je ideálnym fotoaparátom pre fotografov. Rovnako ako v prípade modelu D500 ponúka snímač CMOS formátu DX fotoaparátu D7500 s 20,9 milióna pixelov rozsah citlivosti ISO.

Fotoaparát je vybavený systémom spracovania obrazu EXPEED 5 od spoločnosti Nikon, ktorý umožňuje rýchlejšie a čistejšie spracovanie snímok. Milovníci videa môžu snímať videosekvencie s rozlíšením 4K/UHD, pričom vstavaná elektronická stabilizácia obrazu potláča účinky nežiaducich pohybov fotoaparátu. Ergonomické vylepšenia zahŕňajú zvislo vyklápateľný monitor s možnosťou dotykového ovládania a grip na pohodlné držanie.

Tento fotoaparát je zároveň prvou digitálnou jednookou zrkadlovkou Nikon vybavenou vstavaným bleskom, ktorá podporuje rádiové pokročilé bezdrôtové osvetlenie. Pripojenia Bluetooth a Wi-Fi fotoaparátu sú k dispozícii pri používaní aplikácie SnapBridge. Pred použitím funkcie s týmto fotoaparátom je potrebné nainštalovať do kompatibilného inteligentného zariadenia aplikáciu Nikon SnapBridge.

Martin Klokner
Som mladý, 26 ročný chalan, ktorého zaujíma hardvér, mobilné technológie, ale aj prílušenstvo k nim. Čitateľom rád poradím – stačí napísať na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno