Domov Novinky Telekom rozširuje ponuku pevnej linky

Telekom rozširuje ponuku pevnej linky

Zdielať

Slovak Telekom prinesie 1. marca niekoľko noviniek pre zákazníkov pevnej linky. Opäť tak zatraktívni ponuku pevných programov, Chytrého balíka a Magenta 1. Súčasné paušály Happy Doma a Biznis Linka posilní o neobmedzené volania do všetkých sietí vrátane mobilných, ako aj volania do celého sveta.

Telekom Logo

S programom Doma Happy M môžu po novom zákazníci telefonovať neobmedzene v pevnej aj mobilnej sieti Telekomu a využiť 100 voľných minút pri volaniach do iných sietí a v rámci EÚ už za 10 € mesačne. Vyšší balík Doma Happy L záujemcom ponúkne neobmedzené volania v rámci celého Slovenska (vrátane všetkých mobilných sietí na SR) a s programom Doma Happy XL môže byť zákazník bez obáv z vysokých faktúr v spojení s rodinou a známymi po celom svete vrátane USA a Kanady.

Program Doma Happy M Doma Happy L Doma Happy XL
Neobmedzené volania V pevnej a mobilnej sieti Telekom Neobmedzene SK Neobmedzene SK + EÚ + Svet
Voľné minúty (do ostatných sietí a EÚ) 100 400 neobmedzene
Mesačný poplatok 10 € 15 € 20 €
Cena po prevolaní minút 0,13 € 0,09 €

Telekom zároveň prináša zákazníkom s mobilnými paušálmi možnosť, ako získať ďalšie pevné služby a neobmedzené volania pre celú rodinu za zvýhodnenú cenu. Zákazníci s paušálom Happy S a vyšším si môžu vybrať pevnú linku už od 6 € mesačne, a to bez ohľadu na viazanosť mobilných služieb.

Program Doma Happy M Doma Happy L Doma Happy XL Biznis Linka L
Štandardná cena 10 € 15 € 20 € 30 €
Cena pre Happy S a vyššie 6 € 9 € 12 € 17 €

Telekom od 1. marca aktualizuje aj portfólio programov pre firemných zákazníkov. Biznis zákazníci tiež získajú ďalšie neobmedzené volania a voľné minúty, a to nielen do pevných a mobilných sietí na Slovensku, ale aj do EÚ, USA a Kanady.

Program Biznis Linka M Biznis Linka L Biznis Linka XL
Neobmedzené volania V pevnej a mobilnej sieti Telekom Neobmedzene SK Neobmedzene SK + EÚ + Svet
Voľné minúty (do ostatných sietí a EÚ) 200 400 neobmedzene
Mesačný poplatok 20 € 30 € 40 €
Cena po prevolaní minút 0,13 € 0,09 €

Pri programoch Happy Doma aj Biznis linka môžu zákazníci naďalej využiť bohatú a aktualizovanú ponuku hardvéru už od 1 €.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno