Domov Novinky Telegram Premium realitou, za 5,49 eura mesačne

Telegram Premium realitou, za 5,49 eura mesačne

Zdielať

Používatelia, ktorí chcú prejsť na úroveň Premium, musia aktualizovať svoju aplikáciu na verziu 8.8.

Následne potom prejsť do nastavení aplikácie a vybrať novú možnosť Telegram Premium. Platforma uvádza, že jeho nová služba predplatného pomáha podporovať bezplatnú verziu aplikácie a zároveň platí za všetky nové funkcie vo verzii aplikácie Premium. V niektorých krajinách zobrazuje sponzorované správy vo veľkých a verejných kanáloch. Tieto reklamy pomáhajú podporovať prevádzkové náklady, ale predplatiteľom služby Premium sa už nebudú zobrazovať. V službe Premium budú môcť teraz predplatitelia posielať 4GB súborov, to je dostatok priestoru na 4 hodiny videa v rozlíšení 1080p alebo 18 dní vysokokvalitného zvuku. Používatelia bezplatnej úrovne si budú môcť stiahnuť aj4 GB súbory, ktoré im pošlú používatelia služby Premium. Prémioví predplatitelia môžu sťahovať médiá a súbory najrýchlejšou možnou rýchlosťou. Ku všetkému, čo máte vo svojom neobmedzenom cloudovom úložisku, môžete pristupovať tak rýchlo, ako to vaša sieť dokáže stíhať.

So službou Premium môžete sledovať 1000 kanálov, vytvoriť 20 priečinkov s 200 chatmi v každom, pridať štvrtý účet do ľubovoľnej aplikácie, pripnúť 10 chatov do hlavného zoznamu a uložiť až 10 obľúbených nálepiek. Môžete tiež napísať dlhší životopis a uviesť v ňom odkaz. Podobne funkcia Premium umožňuje pridávať viac znakov do titulkov médií. Nájsť správny spôsob odpovede na akúkoľvek správu bude jednoduchšie vďaka až 400 obľúbeným GIFom. A nakoniec, používatelia služby Premium si môžu vyhradiť až 20 verejných odkazov na t.me, vďaka čomu každá skupina alebo kanál, ktorý vytvoríte, vynikne krátkym a výstižným odkazom. Hlasové správy možno konvertovať na text pre prípady, keď nechcete počúvať, ale chcete vidieť, čo sa v nich píše. Prepisy môžete hodnotiť, aby ste ich mohli vylepšiť. Desiatky nálepiek majú teraz pôsobivé animácie cez celú obrazovku, ktoré môžu používatelia služby Premium posielať v akomkoľvek chate, aby dodali ďalšie emócie a efekty, ktoré sú viditeľné pre všetkých používateľov. Túto kolekciu prémiových nálepiek budú umelci aktualizovať každý mesiac. Používatelia služby Premium tiež odomknú viac spôsobov, ako reagovať na správy, s viac ako 10 novými možnosťami emotikonov.

Premium obsahuje nové nástroje na organizáciu zoznamu chatu, napríklad zmenu predvoleného priečinka chatu tak, aby sa aplikácia vždy otvorila na vlastnom priečinku alebo napríklad na Neprečítané namiesto Všetkých chatov. Okrem toho môžu účastníci v časti Súkromie a zabezpečenie povoliť nastavenie na automatické archivovanie a stlmenie nových chatov, čo pomáha organizovať aj tie najvyťaženejšie zoznamy chatov. Profilové videá prémiových používateľov sa budú animovať pre všetkých v celej aplikácii, vrátane chatov a zoznamu chatov. Nech každý vidí používateľov nový vzhľad alebo využite svoju kreativitu s jedinečnou slučkovou animáciou. Všetci prémioví používatelia získajú špeciálny odznak Premium, ktorý sa zobrazí vedľa ich mena v zozname chatu, v záhlaví chatu a v zoznamoch členov skupín: ukazuje, že pomáhajú podporovať a sú súčasťou klubu, ktorý dostáva exkluzívne funkcie ako prvý.

K dispozícii sú nové ikony, ktoré si prémioví používatelia môžu pridať na svoju domovskú obrazovku, aby lepšie zodpovedali ich osobnosti alebo tapete. Na výber máte prémiovú hviezdu, nočnú oblohu alebo turbovrtuľník. V súvisiacich správach sieť tiež oznámila, že sa teraz môže pochváliť viac ako 700 miliónmi používateľov na celom svete. Spoločnosť je na tento míľnik obzvlášť hrdá, pretože nikdy neplatila za reklamu svojej aplikácie a spolieha sa výlučne na ústne odporúčania.

Zdroj

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno