Domov Novinky Telefóny s najväčšou výdržou batérie pri pracovnom vyťažení

Telefóny s najväčšou výdržou batérie pri pracovnom vyťažení

Zdielať

Nájsť v dnešnej dobe smartfón, ktorý vydrží celodenné náročné pracovné vyťaženie je tak trochu umenie. Nemyslíme však, že telefón len tak leží na stole a občas pozrieme Facebook, to vydrží každý. Hovoríme o plnej záťaži pri aktívnom dennom používaní, hodiny hovorov, či hodiny prehrávaní videí a písania poznámok a neustále zapnutý displej.

Telefonovanie

1. miesto získal Samsung Galaxy S6 Active, ktorý preukázal nadpriemerný výkon pri testoch videí. Jeho výdrž 16,8 hodín pri streamovaní videí je enormná. Za to vďačí 3500 mAh zabudovanej batérii a niekoľkým úsporným režimom. Vďaka vstavanému bezdrôtovému nabíjaniu môžte energiu doplniť kde to bude možné.

galaxy-s6-active-predok

2. miesto získal ZTE X Max+, ktorý aj napriek veľkému 6“ displeju, ktorý je veľkým žrútom batérie dokázal až 16,5 hodiny prehrávať videá. Pri laboratórnych testoch serveru cnet bol jas nastavený na automatický režim. Jeho batéria má kapacitu 3200 mAh vďaka ktorej aj napriek veľkému displeju dosiahol vrcholné výsledky.

ZTE-Grand-X-Max-Plus

3. miesto získal telefón Motorola Droid Turbo, ktorý má batériu o kapacite až 3900 mAh, ktorá má zabudovanú technológiu rýchleho nabíjania. Telefón dokázal prehrávať video až 14 hodín a 43 minút. Pokiaľ máte denne veľa hovorov tak Motorola vás nesklame ani v tejto disciplíne, vydržala až neuveriteľných 34 hodín nepretržitého hovoru.

Motorola Droid Turbo

4. miesto získal telefón LG G Vista s HD displejom a procesorom Qualcomm Snapdragon 400. Síce nemá špičkové parametre ako predošlé modely, ale dokázal prehrávať video nepretržite 17 hodín. To by malo upresniť predstavu o celkovej fantastickej výdrži telefónu.

lg-g-vista-4866-003

5. miesto získal BlackBerry Passport. Tento netypicky veľký telefón si používateľa získa veľkou výdržou pri hovoroch a to cez 26 hodín. Pokiaľ veľa telefonujete určite by ste sa mali obzrieť aj po tomto telefóne.

BlackBerry-Passport

Zdroj: Cnet

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno