Domov Novinky Orange vylepšuje Orange Go

Orange vylepšuje Orange Go

Zdielať

Praktická aplikácia Orange Go, ktorá zjednodušuje zákazníkom prístup k internetu v mobile, ako aj k službám a jednotlivým aplikáciám, prichádza vo vylepšenej verzii. Vynovená aplikácia sa sústreďuje na to, čo zákazníci využívajú najviac – kontrola spotreby, faktúry a prehľad služieb. Zároveň prináša prepracované grafické rozhranie v modernom dizajne.

Orange Logo

Účelom aplikácie je poskytnúť zákazníkom Orangeu prístup k dôležitým informáciám a službám, ktoré pravidelne vyhľadávajú a to cez mobilný internet. Či už zákazníci zisťujú informácie o spotrebe, faktúrach, paušále, možnostiach prístupu do zákazníckej zóny a e-shopu, alebo si potrebujú aktivovať či deaktivovať služby, vďaka appke majú všetko poruke. Šikovná aplikácia navyše sústreďuje aj multimediálne služby, Orange výhody, možnosti zakúpiť si lístok na MHD, resp. parkovanie a mnoho ďalšieho na jednom mieste, aby tak svojim používateľom uľahčila život.

Ikonka aplikácie sa rozsvieti v akomkoľvek telefóne a tablete, ktorý funguje v operačnom systéme Android, iOS a Windows Phone. Používanie uľahčí aj automatické prihlásenie do aplikácie pri použití 2G, 3G a 4G siete od Orangeu. Vďaka ľahkému prístupu a užitočným informáciám na jednom mieste už zákazníci nemusia volať na Zákaznícku linku 905 alebo navštevovať predajné miesta.

Zdroj: TS