Domov Novinky Súhrn: Čo všetko predstavila spoločnosť LG na IFA 2014?

Súhrn: Čo všetko predstavila spoločnosť LG na IFA 2014?

Zdielať

G_Watch_R_2Na veľtrhu spotrebnej elektroniky IFA v Berlíne predstavila spoločnosť LG viacero produktov. Zaujímavým je najväčší 4K OLED televízor, smart hodinky G Watch R, nová rada telefónov L Series či audio systém Music Flow. Kolekcia širokouhlých televízorov s Ultra HD rozlíšením je dostupná vo veľkostiach od 49 až do 105 palcov.

Vďaka LG IPS 4K panelu sú farby veľmi vierohodné a obraz je dobre viditeľný z rôznych uhlov pohľadu. Spoločne s 7.2-kanálovým a 150 Wattovým zvukovým systémom vytvorí zážitok takmer ako v kine. Info v článku. Ďalším predsataveným zariadením sú nové smart hodinky G Watch R s operačným systémom Android Wear majú okrúhly P-OLED displej a vymeniteľný opasok z teľacej kože. Hodinky sú ideálnym pre fitness a sú odolné voči prachu i vode (IP 67). Informovali sme o nich ešte pre veľtrhom v samostatnom článku.

Spoločnosť v Berlíne predstavila aj nové telefóny z radu L Series. L Fino a L Bello sú zástupcovia strednej triedy, preberajú avšak aj niektoré vlastnosti vlajkovej lode LG G3. Sú ideálne pre teenagerov či ako prvý chytrý telefón. Ponúkajú 8 MPx fotoaparát, Gesture Shot pre fanúšikov selfies aj praktické Touch & Shoot – zaostrenie a fotenie jedným dotykom. Nechýba im ani funkcia Knock Code, v súčasnosti najbezpečnejší spôsob zamykania chytrého telefónu.

LG L Bello a LG L Fino

Prepojiť domácu elektroniku do jednotného prepojeného systému tak, aby čo najviac uľahčila život, je myšlienkou Smart Home. Základom je komunikačná platforma HomeChat, ktorá umožňuje jednoduché a pohodlné ovládanie jednotlivých zariadení.

LG Smart Home

Za pomoci smartfónu sú obyvateľa schopní jednoducho ovládať celý ekosystém, automatické chytré módy ako Leaving Home, Coming Home či Vacation navyše šetrí čas i energiu. K systému Smart Home patrí aj audio systém Music Flow. LG Smart Home je kompatibilný s existujúcimi platformami systémov inteligentného bývania aj so spotrebičmi od iných výrobcov.