Domov Novinky Špeciálna edícia hodiniek Huawei Watch od Barnaba Fornasettiho

Špeciálna edícia hodiniek Huawei Watch od Barnaba Fornasettiho

Zdielať

Spotrebiteľská divízia spoločnosti Huawei odhalila na slávnostnom desiatom výročí Vogue Čína v Miláne svoju prvú špeciálnu edíciu Huawei hodiniek, ktoré navrhol taliansky módny dizajnér Barnaba Fornasetti. Hodinky boli určené ako darček pre hostí slávnostného večera.

Huawei Watch od Barnaba Fornasettiho 01

Fornasettim navrhnuté hodinky umožňujú používateľom zostať pripojení nech sú kdekoľvek a to vďaka oznámeniam o prichádzajúcich hovoroch, textových správach alebo e-mailoch. Exkluzívny dizajn ciferníku obsahuje kultový Fornasettiho motív „Tema e Variazioni“, remienok hodiniek a škatuľka, v ktorej sú hodinky uložené, majú klasickú zelenú farbu „Malachite“, typickú pre Fornasettiho práce.

Huawei Watch od Barnaba Fornasettiho 02

Všetky edície Huawei Watch hodiniek sa vyznačujú sa kruhovým 1,4“ dotykovým AMOLED displejom so zafírovým sklíčkom odolným voči poškriabaniu (obľúbená voľba u švajčiarskych výrobcov hodiniek) a rámčekom z nerezovej oceli. Ciferník meria v priemere 42 mm, čo je u náramkových hodiniek štandardný rozmer. Vďaka možnosti sťahovania hudby pre offline počúvanie a bluetooth konektivite s bezdrôtovými slúchadlami sú hodinky vhodným spoločníkom aj pri behaní.

Huawei Watch od Barnaba Fornasettiho 03

Snímač tepovej frekvencie presne meria srdečný tep a šesťosí pohybový snímač môže sledovať rôzne pohybové aktivity, ako bežnú chôdzu, beh alebo kráčanie po schodoch. Bežné Huawei Watch budú dostupné vo viac ako 20 krajinách vrátane Slovenska a Českej republiky. Huawei Watch sa svojim dizajnom inšpirovali klasickými hodinkami švajčiarskeho štýlu a na Slovensku majú byť dostupné v novembri. Predpokladaná cena je od 399 eur vrátane DPH (strieborné s koženým náramkom).

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Aktuálna cena Huawei Watch v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Zdroj: TS