Domov Novinky Sony Xperia SP dostane taktiež Android 4.4 KitKat

Sony Xperia SP dostane taktiež Android 4.4 KitKat

Zdielať

Sony LogoSony je jedným z prvých výrobcov, ktorý odhalil svoje plány na spustenie aktualizácie Android 4.4 Kitkat pre svoje telefóny. Prvá vlna zariadení, ktorá zahŕňa Xperia ZXperia ZLXperia Z UltraXperia Z1 a Xperia Tablet Z . Sony naznačil na svojich stránkach podpory, že Xperia SP taktiež dostane aktualizáciu, rovnako ako odhalil zariadenie ktoré sú v súčasnej dobe “v preverovaní”.

Smartfóny, ktorých sa to týka sú: Sony Xperia TXperia TXXperia V, rovnako ako aj Xperia ZRTo znamená, že spoločnosť skúma, či KitKat pobeží hladko a bez problémov.

sony update

Google už oznámil, že 4.4 KitKat je navrhnutý tak, aby operačný systém fungoval na zariadeniach s 512 MB RAM pamäťou. Preto je pravdepodobné, že viac smartfónov spoločnosti Sony budú môcť byť aktualizované na Android 4.4. Je ešte príliš skoro na to hovoriť o konkrétnych časových rámcoch pre zavádzanie softvéru pre Xperia T, TX, V a ZR. Avšak, Xperia Z, Xperia ZL, Xperia Z Ultra, Xperia Z1 a Xperia Tablet Z má dostať aktualizáciu Kitkat do konca tohto roka.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: HTC Windows Phone 8S
Nasledujúci článokZopo predstavil prvý smartfón s 8 jadrovým procesorom
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno