Domov Novinky Sony uvádza vylepšený Xperia E4G s podporou LTE

Sony uvádza vylepšený Xperia E4G s podporou LTE

Zdielať

Začiatkom tohto mesiaca spoločnosť Sony predstavila Xperia E4, cenovo dostupný smartfón s jednoduchou obsluhou a skvelou výdržou batérie. Teraz uvádza vylepšený Xperia E4G, ktorý ponúka rovnakú jednoduchosť používania a výdrž batérie s rýchlym LTE (4G) pripojením.

Sony Xperia E4 01

Smartfón je postavený tak, aby ste smartfón mohli jednoducho nastaviť a užívať si jeho funkcie hneď ako ho rozbalíte. Pre nových používateľov je migrácia z iných Android, Windows alebo BlackBerry zariadení rýchla a jednoduchá. Aplikácia Xperia Transfer umožňuje presúvať kontakty, fotky, záložky, aplikácie, hudbu a správy.

Sony Xperia E4 02

Základom je rýchlosť, keďže telefón podporuje LTE siete a obsahuje 2300 mAh batériu, ktorá zabezpečí dvojdňovú výdrž. Ak to nestačí, jedným kliknutím možno spustiť režim šetrenia batérie STAMINA na reguláciu správy spotreby, prípadne režim Ultra STAMINA, s ktorým váš telefón vydrží aj týždeň, nakoľko využívate len jeho hlavné funkcie. Xperia E4G sa začne uvádzať od apríla za 149,00 eur s DPH, dostupná bude aj Dual SIM verzia.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Sony Xperia E3 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu SONY Xperia E4 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS