Domov Novinky LG predstaví dizajnové smartfóny strednej triedy

LG predstaví dizajnové smartfóny strednej triedy

Zdielať

LG v rámci tohtoročného Mobile World Congress (MWC) predstaví nový rad telefónov strednej triedy. Všetky štyri modely s označením Magna, Spirit, Leon a Joy majú netradičný dizajn, kvalitné vybavenie a príjemnú cenu. V portfóliu LG ponúka vyváženú harmóniu štýlu a pohodlného používania.

LG Magna, Spirit, Leon a Joy 01

Nový rad štyroch modelov stavia na dizajne typickom pre výrobky LG. Výkon a ľahké ovládanie tak prináša ešte širšiemu okruhu zákazníkov. Magna a Spirit vďaka zakrivenému dizajnu perfektne padnú do každej dlane.

Magna je telefón s 5“ dotykovým displejom a štvorjadrovým čipsetom. Dizajn telefónu je spolu s displejom zakrivený, aby vyložene vkĺzol do dlane. Ponúka 8 MPx hlavný fotoaparát a 5 MPx predný, vďaka čomu je ideálnym telefónom pre kvalitnú selfie. S vymeniteľnou batériou s kapacitou 2540 mAh vydrží bez problémov celý deň používania.

LG Magna, Spirit, Leon a Joy 02

Spirit je ďalším telefónom so zakriveným displejom a s 5 MPx alebo 8 MPx fotoaparátom. Polomer zakrivenia 3000 mm umožňuje pohodlné ovládanie aj telefonovanie. Vďaka tenkému rámčeku je 4,7“ displej veľký, ale telo telefónu je stále tenké a kompaktné. Displej tiež umožňuje rýchlejšiu reakciu, lepšiu viditeľnosť na dennom svetle a ostrejšie zobrazenie.

Leon je kompaktný telefón s 4,5“ displejom a prémiovým vzhľadom. Joy je najmenší z predstavovaných telefónov, 4“ displej ponúkne veľa zábavy, pričom sa zmestí do každého vrecka. Tento rad telefónov ponúka funkcie, ktoré boli určené len prémiovým smartfónom. Gesture Shot je fotografovanie selfies pomocou gesta, ktoré spustí trojsekundovú samospúšť.

LG Magna, Spirit, Leon a Joy 03

Toto gesto je navyše rozpoznateľné zo vzdialenosti až 1,5 metra. Funkcia Glance View, ktorá bola predstavená pri telefóne G Flex2, ponúka rýchly prehľad správ či zmeškaných hovorov jednoduchým dotykom, aj keď je displej vypnutý. Všetky zariadenia budú dostupné v 3G verzii, vybrané modely aj s podporou sietí 4G LTE. Model LG Spirit bude na slovenskom trhu k dispozícii ešte pred koncom marca. Ďalšie modely budú postupne uvádzané v priebehu apríla. Ceny ešte neboli stanovené.

Zdroj: TS