Domov Novinky Sony odštartovalo masívne výpredaje k 20. výročiu Playstationu

Sony odštartovalo masívne výpredaje k 20. výročiu Playstationu

Zdielať

Spoločnosť Sony v stredu dosiahla dvadsať rokov od doby, kedy sa začala v Severnej Amerike predávať konzola Playstation. Preto sa spoločnosť rozhodla osláviť toto výročie vo veľkom štýle a to rozsiahlym výpredajom titulov z Playstation Store. Viac ako 100 herných titulov pre PS4, PS3, PS Vita, PSP je dostupných v obchode v zľave až do 70%.

PlayStation 4

Medzi najvýraznejšie tituly patria: Diablo III: Reaper of Souls — Ultimate Evil Edition, Red Dead Redemption: The Undead Collection, Monster Hunter Freedom Unite, Syphon Filter, Call of Duty: Advanced Warfare — Digital Pro Edition a mnohé iné popredné tituly. Plus používatelia, teda s členstvom majú zľavy až do 80%.

„Párty sa vzťahuje na výročie od 9.9.1995, ale nečakajte príliš dlho – naše 20. výročie zliav sa končí v pondelok, 14. septembra. Vďaka za 20 rokov chlapci.“ znie zo Sony. Výpredaj sa vzťahuje aj na klasické tituly a preto v obchode nájdete aj Tomb Raider, Touchdown Fever, Tekken 2, P.O.W. Prisoners of War, Bermuda Triangle, Gang Wars, Gold Medalist a to ešte nie je všetko. K výročiu Sony vytvorilo aj spúšťaciu animáciu (boot), aká bola k videniu u prvej Playstation konzoly. Preto, ak si chce používateľ pripomenúť kúsok nostalgie, môže si tento theme pack stiahnuť taktiež priamo z obchodu Playstation Store.

Zdroj: PCmag