Domov Novinky Sony: aktualizácia pre zariadenia Xperia T, TX a V

Sony: aktualizácia pre zariadenia Xperia T, TX a V

Zdielať

SonyXperiaLogoAk ste majiteľmi zariadení Sony Xperia T, TX alebo Xperia V, potom je táto informácie práve pre vás. Spoločnosť Sony začala dnes vypúšťať aktualizáciu, ktorá má označenie 9.2.A.0.295. Globálna dostupnosť softvérového balíka bude čoskoro k dispozícii pre všetke tri zariadenia, ktoré sme uviedli na začiatku článku.

Ak chcete zistiť, či je k dispozícii vo vašej oblasti aktualizácia, pozrite sa na stránky pre Xperia T , Xperia TX a Xperia V.

Aktualizácia prináša:

  • Google Android 4.3 (Jelly Bean)
  • Optimalizáciu užívateľského rozhrania a hladší grafický zážitok
  • Nové používateľské rozhranie Sony s novou domovskou obrazovkou vzhľad a dojem
  • Aktualizované Sony Media aplikácie – “WALKMAN”, album a filmy
  • Nová verzia režimu STAMINA batérie pre predĺženie životnosti batérie
  • Najnovšie vylepšenie zabezpečenia z Android 4.3

Je dobré vidieť, že Sony má aktívny prístup k zabezpečeniu ich aktualizácii s rýchlosťou. Máte Xperia T, V alebo TX smartfón? Ak áno, dostali ste už svoju aktualizáciu? Dajte nám vedieť, ako ste spokojný s aktualizáciou v komentároch.

Zdroj: Sonymobile

Zdielať
Predchádzajúci článokRapoo debutuje ultratenkou klávesnicou E2700
Nasledujúci článokAxis oznamuje uvedenie sieťovej kamery
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno