Domov Novinky Predstaví Sony smartfón Xperia G na MWC?

Predstaví Sony smartfón Xperia G na MWC?

Zdielať

Sony Xperia GSony Xperia G bude pravdepodobne prvý smartfón strednej triedy spoločnosti Sony pre tento rok. Vzhľadom k tomu, Sony už oznámila zariadenie najvyššej triedy na CES minulý mesiac, model Xperia Z1 Compakt.

Následne tabletofón T2 Ultra krátko po tom, očakávame, že sa zameriava na MWC a prejde na strednú triedu a rozpočtu smartfónov. Neexistuje žiadna ďalšia informácia o Sony Xperia G len pohľad z boku, čo môžeme vidieť na obrázku. Je zrejmé, že má rovnaký dizajn a stopu ako Xperia Z1 Compact. To znamená, že bude mať 4,3 palcový alebo menší displej, ale to je všetko čo sa vie. Je pravdepodobné, že Sony Xperia G bude predstavená na MWC, ktorý začína už o 10 dní.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokASUS ohlasuje R7 265 DirectCU II
Nasledujúci článokRapoo debutuje ultratenkou klávesnicou E2700
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno