Domov Novinky Smart hodinky za menej ako 90 eur sú dostupné aj u nás

Smart hodinky za menej ako 90 eur sú dostupné aj u nás

Zdielať

Čínska spoločnosť Zeaplus sa nehanbí priznať, že sa inšpirujeme najznámejšími značkami a produktmi. Svoje produkty teda predáva za nízku sumu, avšak nápady čerpá od veľkých spoločností. To im umožnilo vyrobiť smart hodinky Zeaplus Watch DM360, ktorých cenovka je naozaj obdivuhodná – len 99 dolárov.

zeaplus dm360 watch 01

Tieto zaujímavé hodinky majú kruhový 1,22“ IPS dotykový displej, ktorý dostal rozlíšenie 240×204 pixelov. Ako bonus sú hodinky vybavené odolnosťou proti prachu a vode s certifikáciou IP57, čo by malo byť dostatočné pred prachom a dočasným ponorením. Hanbiť sa rozhodne nemusia ani za použité materiály, ciferník je totiž vyhotovený z kvalitnej nerezovej oceli, čo dodáva hodinkám prémiový vzhľad.

Čo sa týka funkcii, hodinky sú vybavené monitorom tepu, meračom krokov, zmeria spálené kalórie a dokonca dokážu monitorovať aj spánok. Taktiež po vzore športových náramkov upozornia na príliš dlhú neaktivitu a pošlú používateľa si zabehať. O pripojenie k smartfónu sa postará technológia Bluetooth a vďaka 320 mAh by nemal byť problém ani dvojdňové používanie na jedno nabitie.

zeaplus dm360 watch

Výrobca použil úsporný procesor MediaTek MTK2502A, ktorý je doplnený o 32 MB operačnej pamäte a 128 MB vnútorného úložiška. Nie, nie je to žiaden preklep. Oproti ostatným hodinkám to sú celkom smiešne parametre, plynulosť záleží ale od použitého operačného systému a aj celkovej optimalizácii. Dodávané budú v troch farebných vyhotoveniach – strieborná, čierna a zlatá.

Podľa papierových špecifikácií vyzerajú tieto hodinky naozaj veľmi zaujímavo. Dobrou správou je aj to, že sa dajú objednať cez oficiálnu stránku spoločnosti, ktorá odosiela z európskych skladov, čo znamená žiadne clo alebo DPH. S dvojročnou zárukou zaplatíte za Zeaplus Watch DM360 len 99 dolárov (po prepočte 90 eur), za poštovné na slovensko si priplatíte 10 dolárov.

Zdroj: Zeaplus