Domov Novinky Služba Knihy Google Play prichádza na Slovensko

Služba Knihy Google Play prichádza na Slovensko

Zdielať

Dnešným dňom prichádza aj na Slovensko služba Knihy Google Play. Slovenským používateľom prináša nové možnosti, ako získať milióny knižných titulov vrátane knižných noviniek a bestsellerov v rôznych jazykoch.

Knihy-Google-Play-01

Služba Knihy Google Play je dostupná ako webová verzia alebo ako aplikácia na mobilných zariadeniach. Služba Knihy Google Play umožňuje čitateľom nakupovať knihy do mobilných zariadení, či počítača a vytvárať si tak svoju vlastnú online knižnicu. Súčasťou ponuky sú aj tisíce českých titulov od vydavateľstiev.

Knihy-Google-Play-02

Používateľ má pred kúpou knihy k dispozícii jej úryvok, na základe ktorého sa môže rozhodnúť, či si knihu nakoniec kúpi. Samotnú kúpu je potom možné zrealizovať na webovej stránke alebo priamo v aplikácii na zariadeniach s OS Android. Okrem platených titulov sú pre používateľov dostupné aj bezplatné publikácie.

Knihy-Google-Play-03

Aplikácia Knihy Google Play funguje aj ako čítačka kníh a vďaka automatickej synchronizácii sa používateľ môže vrátiť k svojej rozčítanej knihe na akomkoľvek zariadení, ktoré využíva. V čítaní je možné pokračovať aj bez internetového pripojenia.

Zdroj: TS