Domov Novinky Signál 4G v sieti O2 už v ďalších 29 mestách a obciach

Signál 4G v sieti O2 už v ďalších 29 mestách a obciach

Zdielať

V uplynulom týždni pokrylo O2 v rámci svojej druhej fázy výstavby 4G siete ďalších 29 nových lokalít. V druhej fáze pokrývania pribudlo k doteraz pokrytým krajským mestám a ich priľahlému okoliu celkovo už 82 nových lokalít. Do konca roka plánuje O2 pokrývať 66% populácie Slovenska.

o2-4g

Zákazníci so signálom 4G budú mať k dispozícii internet dosahujúci teoretickú maximálnu rýchlosť sťahovania 25 Mbps pri sťahovaní a 15 Mbps pri odosielaní dát. V porovnaní s konkurenciou síce ide o bežný priemer 3G siete, to je však dané nízkymi limitmi 800 MHz pásma, ktorée sa operátor rozhodol používať nielen na dedinách, ale aj v meste.

o2-4g-lokality-20161018

Postupne v mesiacoch október a november budú každý týždeň pribúdať ďalšie nové lokality so 4G. Na to, aby mohli zákazníci O2 využívať možnosti 4G internetu, si nemusia nič aktivovať, ani platiť ďalšie poplatky navyše. Stačí, keď sa budú nachádzať v pokrytí 4G siete, so zariadením (telefón, tablet…) a SIM kartou podporujúcich 4G štandard spolu s aktivovaným internetovým balíčkom.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno