Domov Novinky Sennheiser predstavuje nový headset pre hráčov

Sennheiser predstavuje nový headset pre hráčov

Zdielať

Spoločnosť Sennheiser predstavila svoj prvý bezdrôtový herný headset Sennheiser GSP 670. Ten vďaka bezdrôtovému USB adaptéru pre pripojenie PC či Playstation 4 ponúkne takmer nulové oneskorenie.

Headset ponúka taktiež aj pripojenie pomocou technológie Bluetooth, pričom hráči sa môžu tešiť na frekvenčný rozsah 10 – 23 000 Hz a výdrž 20 hodín na jedno nabitie. Pohodlie zabezpečuje konštrukcia s dvojosovým kovovým kĺbom, mechanizmom pre nastavenie prítlaku a ergonomické polstrovanie náušníkov. Potešia ovládacie prvky na tele slúchadiel – pre jednoduché nastavenie hlasitosti výrobca na pravú mušľu umiestnil hneď dva kruhové voliče.

Väčšie slúži pre herné audio a menšie pre komunikáciu. Nechýba programovateľné tlačidlo, ktoré nastavia ľubovoľný zvukový profil. Pre aktiváciu mikrofónu s potlačením okolitých ruchov postačí jeho vyklopenie. Nechýba možnosť prepojenia pomocou USB, ktoré umožní prenos zvuku i rýchle dobitie akumulátora. Ten bude po 7 minútach pripravený na 2 hodiny hrania a plného nabitia dosiahne počas jednej hodiny. Zatiaľ nie je známa dostupnosť, ani cena.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno