Domov Novinky Samsung uvádza 88″ ultraveľký televízor QLED Q9

Samsung uvádza 88″ ultraveľký televízor QLED Q9

Zdielať

Spoločnosť Samsung oznámila, že na severoamerický a kórejský trh uvádza svoj nový 88″ televízor QLED Q9. Televízor Q9, ktorý bol už tento rok uvedený na trh v juhovýchodnej Ázii, by mal upevniť poprednú pozíciu spoločnosti na globálnom trhu. Na Slovensku bude dostupný u vybraných predajcov v priebehu septembra za odporúčanú priam astronomickú cenu 19990 eur.

Televízor Q9 sa vyznačuje kvalitou obrazu a špičkovým výkonom sprevádzaný elegantným dizajnom, ktorý zohľadňuje obytné priestory používateľov. Model získal rekordne vysoké hodnotenie najuznávanejšieho nemeckého časopisu o spotrebnej elektronike Video Magazine, ktorý model označil za „modelový príklad HDR TV“. Spoločnosť reagovala na trvalý spotrebiteľský dopyt po prémiových televízoroch s veľkou obrazovkou a uviedla na celosvetový trh 88″ model televízora QLED, ktorý rozširuje súčasnú ponuku v modelovom rade QLED TV, ktorý zahŕňa aj televízory s uhlopriečkou 55″, 65″ a 75″.

Ako jediné televízory, ktoré dokážu pokryť 100% farebného objemu, reprodukujú modely radu QLED TV vďaka využitiu technológie metal quantum dot obraz v škále sýtych a bohatých farebných odtieňov presne tak, ako bol zamýšľaný. Televízory QLED ponúkajú aj pozoruhodný jas a široký farebný gamut, ktorý umožňuje zobraziť jemné farebné rozdiely a prechody kontrastov aj pri maximálnom jase.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno