Domov Novinky Samsung SM-G900S sa objavil v benchmarku s 2K displejom

Samsung SM-G900S sa objavil v benchmarku s 2K displejom

Zdielať

galaxy-s5-conceptBolo veľa správ kolujúcich o Galaxy S5, ale teraz konečne máme, to čo by sme mohli uvažovať za konkrétne podrobnosti o Samsungu a jej ďalšej vlajkovej lodi, vrátane čísla modelu a niekoľko z jeho špecifikácii.

Zariadenie s číslom modelu SM-G900S sa ukázalo na GFXBenchu – číslo modelu naznačuje, že by mohlo ísť o ďalšiu vlajkovú loď spoločnosti, ale to, čo znižuje tieto šance, môže byť hardvér uvedený v benchmarku.

SM-G900S

Rozlíšenie displeja je uvedené ako 2560×1440 pixelov, čo je aj na tablety dosť slušné. To je celkom veľa za predpokladu, že Samsung by nechcel debutovať najvyšším rozlíšením displeja. Ďalšie špecifikácie sú, že Galaxy S5 disponuje procesorom Snapdragon 800 taktovaný na 2,5 GHz. Aktuálnou čerešničkou na torte je fakt, keďže čipy Snapdragon 800 sú taktované na 2,3 GHz, takže uvedený v benchmarku je aktualizovaný jeden (pravdepodobne 8974AB alebo 8974AC variant), ktorý ponúkne ešte rýchlejší a efektívnejší výkon (aj keď variant bez LTE bude s najväčšou pravdepodobnosťou, 64-bit Exynos čip).

SM-G900S-2

SM-G900S beží na Android 4.4 Kitkat, čo nie je prekvapujúce vzhľadom k tomu, že Samsung bol v čele, ktorý začal modelové zariadenia s najnovšou verziou operačného systému od Galaxy Note II. 

Zdroj: Sammobile

Zdielať
Predchádzajúci článokPowerColor uvádza PCS+ R9 270X
Nasledujúci článokAký smartfón používa prezident Barack Obama?
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno