Domov Novinky Samsung predstavil microSD kartu s kapacitou 256 GB

Samsung predstavil microSD kartu s kapacitou 256 GB

Zdielať

Spoločnosť Samsung predstavila najnovšiu microSD kartu EVO Plus 256GB. Tá ponúka najvyššiu kapacitu vo svojej triede, veľmi rýchly prenos dát a rozširuje pamäťové úložisko prémiových smartfónov a tabletov, 360° a akčných kamier či dronov. Používatelia môžu teraz nahrávať až 12 hodín videa v rozlíšení 4K UHD alebo 33 hodín v kvalite Full HD bez toho, aby museli meniť kartu.

Samsung EVO Plus 256GB 01

MicroSD karta zvyšuje latku pre kapacitu a výkon vďaka pokročilej technológii Samsung V-NAND, ktorá umožňuje rýchle čítanie (až 95 MB/s) a nahrávanie (až 90 MB/s) dát. Táto úroveň výkonu poskytne ako bežným používateľom, tak aj profesionálom vynikajúci používateľský komfort pre ukladanie objemných súborov, fotografií s vysokým rozlíšením a nahrávanie 4K videa, prípadne graficky náročných multimédií, ako sú virtuálna realita (VR) a hranie hier.

Samsung EVO Plus 256GB 02

Karta EVO Plus 256 GB poskytuje zvýšenú ochranu, kapacitu a výkon s dlhodobou spoľahlivosťou, ktorá je podstatným atribútom pre dnešnú elektroniku. Karta je ideálnym doplnkom prémiových smartfónov a tabletov s microSD slotom dokonca aj v extrémnych podmienkach. Samsung uvedie microSD kartu EVO Plus 256 GB s limitovanou desaťročnou zárukou vo viac ako 50 krajinách vrátane Slovenska, európskych štátov, Číny a ďalších regiónov v júni tohto roku.

Zdroj: Samsung