Domov Novinky Majk Spirit má aplikáciu, ukázal doteraz nezverejnené videá

Majk Spirit má aplikáciu, ukázal doteraz nezverejnené videá

Zdielať

Zatiaľ nezverejnené videá z natáčania videoklipu Šampuss, netradičnej White Show v Bratislave či z koncertu Majka Spirita v americkom New Yorku sa objavili exkluzívne spolu s ďalším obsahom v aplikácii Majk Spirit určenej pre operačný systém Windows 10.

Majk Spirit Microsoft Windows 10 app 01

Známy raper Majk Spirit dáva fanúšikom prostredníctvom svojej rovnomennej aplikácie možnosť pozrieť si videá a fotografie, ktoré doteraz neboli verejnosti prístupné. Ako bonus pridáva na stiahnutie aj dva motívy so špeciálnymi pozadiami a zvukmi. Ide pritom o jedného z prvých hudobníkov na Slovensku, ktorý sa o svoje súkromie nedelí len cez sociálne siete, ale aj prostredníctvom špeciálnej aplikácie.

Majk Spirit Microsoft Windows 10 app 02

Priaznivci rapera si tak môžu pozrieť, ako to vyzeralo na jednom zo špeciálnych koncertov Majka Spirita, ktorý nedávno odohral v New Yorku. Rovnako môžu nazrieť do zákulisia nakrúcania videoklipu Šampuss, ktorý sa objavil na albume Y a na YouTube zaznamenal viac ako 2,3 milióna videní. Ako bonus dostane každý používateľ možnosť stiahnuť si do zariadenia exkluzívne témy s pozadiami a zvukovými efektmi z obľúbených skladieb ako Good Vibrations alebo Prime Time.

Majk Spirit Microsoft Windows 10 app 03

Majk Spirit je v poradí treťou exkluzívnou aplikáciou pre Windows 10 z dielne slovenských vývojárov. Prvé dve aplikácie Forbes a Evita prinášajú čitateľom prístup k obsahu oboch magazínov zadarmo a prvým z nich umožňovali získať aj ročné predplatné v printovej podobe.

Zdroj: Microsoft