Domov Novinky Samsung predstavil Galaxy Grand 2

Samsung predstavil Galaxy Grand 2

Zdielať

GALAXY-GRAND2Spoločnosť Samsung predstavila Galaxy Grand 2. Zariadenie, ktoré ponúka optimálny zážitok s veľkou obrazovkou a kompaktný smartfón. Galaxy Grand 2 prináša významné vylepšenia voči svojmu predchodcovi, vrátane vylepšeného zážitku zo sledovania HD, zvýšeným výkonom a mnohých ďalších intuitívnych funkcií.

Galaxy Grand 2 prináša užívateľom neuveriteľný smartfón zážitok s displejom 5,25 palcov s pomerom strán 16:9 HD, ideálny pre sledovanie filmov, hranie hier a čítanie kníh. Multitasking sa dostal na ďalšiu úroveň tým, že maximalizuje výhody veľkého displeja, ktorý umožňuje užívateľom prevádzkovať jednu aplikáciu v dvoch oknách súčasne.

Grand 2 prináša vyšší výkon so silnejším štvorjadrovým 1,2 GHz procesorom a dlhotrvajúcou 2600 mAh batériou má priniesť užívateľom až 10 hodín prehrávania a 17 hodín hovorov. Možnosti dual SIM pomáha užívateľom udržať lepšiu rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom alebo plynulo prechádzať medzi sieťami.

Poskytovať viac intuitívneho ovládania Galaxy Grand 2 je vybavený niekoľkými šikovnými funkciami, ktoré aj naďalej rad Galaxy odlišuje od ostatných smartfón zariadenia na trh, vrátane vylepšených funkcií fotoaparátu, ako je Best Face, Best Photo a Continuous Shot.

  • Story Album: Usporiadať obrázky podľa časovej osi, a vytvárať a tlačiť albumu všetko z vášho zariadenia
  • S Translator: prekladateľské služby, ktorá poskytuje okamžité preklady kedykoľvek
  • S Travel: Poskytuje sprievodcu a cestovné informácie pre vašu ďalšiu cestu
  • Sound & Shot: Záznam až deväť sekundového zvuku s fotografiou
  • Samsung Hub: Unikátny obsah služieb, ktorý poskytuje prístup k hudbe, videá, hry a ďalšie
  • Group Play: Ak chcete počúvať hudbu, zdieľanie dokumentov, alebo hrať hry spoločne
  • Samsung Link: Pripojí vaše zariadenie, takže môžete pristupovať k fotkám, hudbe, videám a dokumentom z viacerých miest

Samsung Grand-2_1

Samsung Galaxy Grand 2 bude ponúkaný v bielej a čiernej a ružovej farbe bude k dispozícii vo vybraných regiónoch.

Zdroj: Samsungtomorrow

Zdielať
Predchádzajúci článokLenovo odhaľuje svoj prvý viacrežimový Yoga tablet
Nasledujúci článokEpson predstavil dve nové prenosné tlačiarne
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno