Domov Novinky Samsung pozastavil aktualizáciu 4.3 na Galaxy S3

Samsung pozastavil aktualizáciu 4.3 na Galaxy S3

Zdielať

android-4.3Vyzerá to tak, že Samsungu pribudli ďalšie chyby v tejto aktualizácii a po sťažnostiach zákazníkov pozastavili rozosielanie aktualizácie. Aktualizácia, ktorá začala uvoľňovať pre medzinárodnú variantu S3 pred niekoľkými dňami spôsobuje rôzne druhy problémov pre užívateľov a v dôsledku toho by mohol Samsung zastaviť ďalšie šírenie aktualizácie.

Otázky ohľadom zavedenia aktualizácie Android 4.3 je dosť a obsahujú veľa problémov ako zníženie životnosti batérie, pády aplikácii, nekonzistentné Wi-Fi pripojenie, slabý výkon. Ďalšie komplikácie, ktoré sa prejavili boli kompletné spomalenie zariadenia na uzamknutej obrazovke, ktorú je možné vyriešiť len vybratím batérie. Majitelia internetovej stránky Phones Review napísali, že aktualizácia, ktorá bola k dispozícii na mobilnom smartfóne vo Veľkej Británii ignorovali. Potom na ďalší deň sa pri pokuse o aktualizovanie zariadenie Galaxy S III dostali oznam, že najnovšia aktualizácia už bola nainštalovaná, čo je znamenie toho, že táto chybná aktualizácia bola stiahnutá Samsungom. Je tu veľká pravdepodobnosť, že aj aktualizácia pre Note II bude taktiež pozdržaná.

Z pripomienok na stránkach Sammobile.com a Facebook stránke Sammbile, sa zdá, že sa tieto problémy vyskytujú u viacerých užívateľov a v tom prípade dúfame, že Samsung usilovne pracuje na oprave. Uvidíme ako spoločnosť Samsung k tejto chybe vyjadrí.

Zdroj: Sammobile