Domov Novinky Samsung pozastavil aktualizáciu 4.3 na Galaxy S3

Samsung pozastavil aktualizáciu 4.3 na Galaxy S3

Zdielať

android-4.3Vyzerá to tak, že Samsungu pribudli ďalšie chyby v tejto aktualizácii a po sťažnostiach zákazníkov pozastavili rozosielanie aktualizácie. Aktualizácia, ktorá začala uvoľňovať pre medzinárodnú variantu S3 pred niekoľkými dňami spôsobuje rôzne druhy problémov pre užívateľov a v dôsledku toho by mohol Samsung zastaviť ďalšie šírenie aktualizácie.

Otázky ohľadom zavedenia aktualizácie Android 4.3 je dosť a obsahujú veľa problémov ako zníženie životnosti batérie, pády aplikácii, nekonzistentné Wi-Fi pripojenie, slabý výkon. Ďalšie komplikácie, ktoré sa prejavili boli kompletné spomalenie zariadenia na uzamknutej obrazovke, ktorú je možné vyriešiť len vybratím batérie. Majitelia internetovej stránky Phones Review napísali, že aktualizácia, ktorá bola k dispozícii na mobilnom smartfóne vo Veľkej Británii ignorovali. Potom na ďalší deň sa pri pokuse o aktualizovanie zariadenie Galaxy S III dostali oznam, že najnovšia aktualizácia už bola nainštalovaná, čo je znamenie toho, že táto chybná aktualizácia bola stiahnutá Samsungom. Je tu veľká pravdepodobnosť, že aj aktualizácia pre Note II bude taktiež pozdržaná.

Z pripomienok na stránkach Sammobile.com a Facebook stránke Sammbile, sa zdá, že sa tieto problémy vyskytujú u viacerých užívateľov a v tom prípade dúfame, že Samsung usilovne pracuje na oprave. Uvidíme ako spoločnosť Samsung k tejto chybe vyjadrí.

Zdroj: Sammobile

Zdielať
Predchádzajúci článokSilencio 652: tichá skriňa, ktorá nezabúda na chladenie
Nasledujúci článokAPU Kaveri s výkonom 856 GFLOPS
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno