Domov Novinky Samsung Galaxy S5 Active je oficiálne predstavený

Samsung Galaxy S5 Active je oficiálne predstavený

Zdielať

samsung-galaxy-s5-active-officialSamsung konečne oznámil smartfón Galaxy S5 Active. Rovnako ako v minulom roku Galaxy S4 Active, aj S5 Active je odolná verzia smartfónu Galaxy . Telo je odolné vode, prachu a nárazu s certifikáciou IP67 a MIL-spec certifikáciou 810g.

Na rozdiel od S4 Active, je dodávaný s menej kompromismi v porovnaní so štandardným smartfónom S5. Chýba tu snímač odtlačkov prstov, ktoré je pri Galaxy S5 v domovskom tlačidle. Zvyšok špecifikácií zostávajú rovnaké. S5 Active má tiež ďalšie tlačidlo na boku “Activity Zone”, jediné miesto pre všetky vaše outdoorové aktivity a s tým súvisiace funkcie.

Galaxy S5 Active je k dispozícii zatiaľ len v USA pre operátora AT & T za 200 dolárov na zmluvu počas dvoch rokov, alebo za 715 dolárov bez zmluvy. Ak si kúpite tento smartfón, môžete tiež získať 50 dolárovú zľavu na Gear Fit. Smartfón je k dispozícii v Camo zelenej, Titánovej sivej a Rubínovo červenej.

Samsung Galaxy S5 Active

Displej je oficiálne potvrdený- 5,1 palcový 1080p AMOLED displej, presne rovnaký ako má Galaxy S5. Samozrejme, že to nie je jediná vec, čo majú tieto dva smartfóny spoločného. K dispozícii je tiež procesor Qualcomm Snapdragon 801 taktovaný na 2,5 GHz, 2 GB RAM, 16 GB vnútornej pamäte, rozšíriteľná až na 128 GB a 16 MPx zadným fotoaparátom.

Samozrejme, že tu je tiež snímač tepovej frekvencie, ktorý bude dôležitým prvkom pre viac aktívnych používateľov. Operačný systém je samozrejme Android 4.4 KitKat a taktiež aj Ultra Power Saving Mode.

Zdroj: GSMarena, AndroidCommunity

Zdielať
Predchádzajúci článokToshiba predstavuje Satellite Click 2 L30W
Nasledujúci článokHTC One Ace v Číne, M8 Prime je pozastavený
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno