Domov Novinky Samsung Galaxy S5 Active je oficiálne predstavený

Samsung Galaxy S5 Active je oficiálne predstavený

Zdielať

samsung-galaxy-s5-active-officialSamsung konečne oznámil smartfón Galaxy S5 Active. Rovnako ako v minulom roku Galaxy S4 Active, aj S5 Active je odolná verzia smartfónu Galaxy . Telo je odolné vode, prachu a nárazu s certifikáciou IP67 a MIL-spec certifikáciou 810g.

Na rozdiel od S4 Active, je dodávaný s menej kompromismi v porovnaní so štandardným smartfónom S5. Chýba tu snímač odtlačkov prstov, ktoré je pri Galaxy S5 v domovskom tlačidle. Zvyšok špecifikácií zostávajú rovnaké. S5 Active má tiež ďalšie tlačidlo na boku „Activity Zone“, jediné miesto pre všetky vaše outdoorové aktivity a s tým súvisiace funkcie.

Galaxy S5 Active je k dispozícii zatiaľ len v USA pre operátora AT & T za 200 dolárov na zmluvu počas dvoch rokov, alebo za 715 dolárov bez zmluvy. Ak si kúpite tento smartfón, môžete tiež získať 50 dolárovú zľavu na Gear Fit. Smartfón je k dispozícii v Camo zelenej, Titánovej sivej a Rubínovo červenej.

Samsung Galaxy S5 Active

Displej je oficiálne potvrdený- 5,1 palcový 1080p AMOLED displej, presne rovnaký ako má Galaxy S5. Samozrejme, že to nie je jediná vec, čo majú tieto dva smartfóny spoločného. K dispozícii je tiež procesor Qualcomm Snapdragon 801 taktovaný na 2,5 GHz, 2 GB RAM, 16 GB vnútornej pamäte, rozšíriteľná až na 128 GB a 16 MPx zadným fotoaparátom.

Samozrejme, že tu je tiež snímač tepovej frekvencie, ktorý bude dôležitým prvkom pre viac aktívnych používateľov. Operačný systém je samozrejme Android 4.4 KitKat a taktiež aj Ultra Power Saving Mode.

Zdroj: GSMarena, AndroidCommunity