Domov Novinky LG potvrdil G Flex 2 a Vu 4 ešte počas roku 2014

LG potvrdil G Flex 2 a Vu 4 ešte počas roku 2014

Zdielať

LGV utorok bol veľký deň pre spoločnosť LG, ktorá oznámila svoju ​​najnovšiu vlajkovú loď s 5,5 palcovým Quad HD displejom-LG G3. A zatiaľ čo všetci boli zhromaždený v Londýne na oficiálnej premiére LG, v Soule sa konala samostatná akcia.

V Soule sa spoločnosť LG sa rozhodla podeliť s verejnosťou o tom aké majú plány v budúcnosti v oblasti smartfónov. LG zrejme pracuje na ďalšej verzii G Flex 2 a Vu 4, ktoré budú pravdepodobne predstavené v druhej polovici roku 2014.

Notoricky známy @evleaks sa už zmienil, že G Flex 2 by mohlo priniesť ďalšie inovácie, lepšie ako zakrivené displeje a self-healing poťahom v 1. štvrťroku 2015, ale dátum bol zrejme ďaleko od pravdy. Ak teda LG plánuje vydať G Flex 2 v Kórei v období dovoleniek, zvyšok sveta bude pravdepodobne čakať na začiatok roka 2015.

Medzitým si tabletofón Vu ťažko hľadá úspech mimo Kórei, ale vo svojej vlasti LG dosiahol uspokojivé predaje aj s týmto zariadením, a to je asi aj dôvod, že sa pripravuje ďalší Vu. Neexistuje žiadna ďalšia informácia o G Flex 2 alebo Vu 4, ale viac sa zrejme dozvieme už čoskoro, keďže úniky stále prichádzajú mnohokrát skôr.

Zdroj: GSMarena