Domov Novinky LG potvrdil G Flex 2 a Vu 4 ešte počas roku 2014

LG potvrdil G Flex 2 a Vu 4 ešte počas roku 2014

Zdielať

LGV utorok bol veľký deň pre spoločnosť LG, ktorá oznámila svoju ​​najnovšiu vlajkovú loď s 5,5 palcovým Quad HD displejom-LG G3. A zatiaľ čo všetci boli zhromaždený v Londýne na oficiálnej premiére LG, v Soule sa konala samostatná akcia.

V Soule sa spoločnosť LG sa rozhodla podeliť s verejnosťou o tom aké majú plány v budúcnosti v oblasti smartfónov. LG zrejme pracuje na ďalšej verzii G Flex 2 a Vu 4, ktoré budú pravdepodobne predstavené v druhej polovici roku 2014.

Notoricky známy @evleaks sa už zmienil, že G Flex 2 by mohlo priniesť ďalšie inovácie, lepšie ako zakrivené displeje a self-healing poťahom v 1. štvrťroku 2015, ale dátum bol zrejme ďaleko od pravdy. Ak teda LG plánuje vydať G Flex 2 v Kórei v období dovoleniek, zvyšok sveta bude pravdepodobne čakať na začiatok roka 2015.

Medzitým si tabletofón Vu ťažko hľadá úspech mimo Kórei, ale vo svojej vlasti LG dosiahol uspokojivé predaje aj s týmto zariadením, a to je asi aj dôvod, že sa pripravuje ďalší Vu. Neexistuje žiadna ďalšia informácia o G Flex 2 alebo Vu 4, ale viac sa zrejme dozvieme už čoskoro, keďže úniky stále prichádzajú mnohokrát skôr.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokToshiba predstavila ultrabook Satellite Click 2 Pro P30W
Nasledujúci článokEpson uvádza na trh veľkoformátové tlačiarne
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno