Domov Novinky S24 Ultra nebude ťažší ako S23 Ultra

S24 Ultra nebude ťažší ako S23 Ultra

Zdielať

Samsung Galaxy S23 Ultra predstavený pred niekoľkými mesiacmi má rám Armor Aluminum.

Budúcoročný S24 Ultra však bude odolnejší, pretože vraj bude mať titánový rám. A ak ste si mysleli, že vďaka tomu bude ťažší, spoľahlivý leaker má pre nás dobrú správu. Vo svojej správe uviedol, že S24 Ultra bude mať hmotnosť 233 gramov, takže bude o 1 gram ľahší ako S23 Ultra. To je pôsobivé, ak je to pravda, pretože titán je hustejší a pevnejší ako hliník, a bolo by zaujímavé vedieť, ako to Samsung dosiahol. Predchádzajúce fámy tvrdia, že S24 Ultra bude mať vylepšenú obrazovku a 50 MPx fotoaparát s 3x teleobjektívom, ktorý nahradí 10 MPx jednotku s 3x teleobjektívom v modeli S23 Ultra.

Spoločnosť však bude v nástupcovi naďalej používať 200 MPx hlavný fotoaparát, 10 MPx 10x periskopovú jednotku a 12 MPx selfie fotoaparát z modelu S23 Ultra. Od predstavenia Galaxy S24 Ultra nás delia mesiace, ale dá sa očakávať, že v období pred uvedením na trh sa o ňom budú priebežne objavovať ďalšie podrobnosti. Už skoršie správy pritom naznačovali niekoľko zmien. Napríklad, že S24 Ultra príde s vylepšenou obrazovkou, ako aj podrobnosti o 50 MPx teleobjektíve, ktorý má používať 1/2,52″ snímač. So snímačom by mal výrobca získať peknú kvalitu obrazu s 5-násobným priblížením, a to je dôvod, prečo sa objavili fámy o tom, že jednotka s 3-násobným teleobjektívom z S23 Ultra bude v modeli S24 Ultra nahradená 5-násobným teleobjektívom.

Iné správy tiež naznačujú, že výrobca zvýši nabíjací výkon batérie, a to zo súčasných 45W na 65W. Nie je to veľa, keďže mnohé (aj lacnejšie) čínske značky ponúkajú 65W pri strednej triede a pri top modeloch ponúknu 150W. Očakáva sa, že pri tom použije technológiu skladanej batérie. Sklamaním však rozhodne bude model S24, ktorý má mať výkon iba mizerných 25W tak, ako doteraz.

1 , 2 , 3