Domov Novinky Be quiet! Dark Base 700: Nová prémiová počítačová skrinka

Be quiet! Dark Base 700: Nová prémiová počítačová skrinka

Zdielať

Spoločnosť Be quiet!, ktorá je lídrom už jedenásť po sebe v Nemecku predstavuje svoju novú prémiovú mid-tower počítačovú skriňu Dark Base 700. Čo všetko prináša?

Rozmerovo je skrinka menšia ako doterajšie skrinky zo série Dark Base (modely Dark Base 900 a Dark Base Pro 900). Skrinka uspokojí širokú skupinu ľudí, vrátane nadšencov a špičkových staviteľov systémov, s využitím prvotriednych materiálov a všestranným, modulárnym dizajnom. Flexibilný modulárny dizajn sa môže pochváliť prestaviteľnými pozíciami HDD a opačnou zásuvkou na základnej doske, čo ponúka staviteľom množstvo možností umiestnenia. Nepoužité otvory pre otvory pre HDD sú vybavené krytmi na správu káblov navrhnutými na pohodlné zakrytie smerovania káblov. Tieto kryty sú výškovo nastaviteľné a môžu byť úplne zatvorené.

Zadná časť základnej dosky ponúka možnosti montáže až pre tri jednotky SSD, zatiaľ čo dve z troch zabalených HDD klietok môžu byť umiestnené pod krytom na zdroj v skrinke. Dva vopred nainštalované, prakticky nepočuteľné ventilátory SilentWings 3 140 mm PWM ponúkajú chladiaci výkon. Dizajn ventilátorov, pogumovaný rám a vstupné otvory v tvare lieviku poskytujú optimálnu cirkuláciu vzduchu, zatiaľ čo šesťpólový motor ventilátora s fluidnými dynamickými ložiskami (FDB) znižuje spotrebu energie a vibrácie. Milovníci vodného chladenia ťažia z rozsiahlej podpory radiátora – až 360  mm.

Skrinka je vyrobená z prvotriednych materiálov (z 1,2 mm hrubého hliníka a ocele), pričom robustná konštrukcia Dark Base 700 zvyšuje stabilitu a zdôrazňuje elegantný dizajn. Prémiový vzhľad veľké priehľadné tvrdé sklo, zatiaľ čo vstavané LED diódy RGB svietia na prednej strane svietia šiestimi farbami. Používateľ si môže vybrať aj tri režimy prostredníctvom integrovaného ovládača na skrinke. Pokiaľ ide o konektivitu, skrinka ponúka zhora jeden USB-C konektor, dva porty USB 3.0, audio konektory (slúchadlá, mikrofón) a ovládače pre rýchlosť ventilátorov a RGB LED diódy. Be quiet! Dark Base 700 je k dispozícii za odporúčanú cenu 189 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno