Domov Novinky Quechua oznamuje robustný 5 palcový smartfón

Quechua oznamuje robustný 5 palcový smartfón

Zdielať

QuechuaQuechua v spojení s Archos predstavila odolný smartfón. Ten je navrhnutý s aktívnym životným štýlom a je odolný proti nárazom, blatu, vode, piesku, zime a snehu. Navyše ponúka certifikáciu IP54.

Je poháňaný štvorjadrovým procesorom Qualcomm taktovaný na 1,2 GHz a má 1 GB RAM. Robustný prístroj je postavený okolo 5 palcového displeja a ponúka 5 megapixelový hlavný fotoaparát a 4 GB vnútornej pamäte, ktorú je možno rozšíriť pomocou slotu microSD. Smartfón beží na Android 4.1 Jelly Bean a skrýva 3500 mAh batériu, ktorá podľa spoločnosti vydrží približne 22 hodín na volania.

Quechua je odolný smartfón s cenou 230 . Bohužiaľ nepadlo žiadne slovo ohľadom dostupnosti zariadenia v súčasnej dobe.

Zdroj GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokUnikli ďalšie fotografie smartfónu Nokia Lumia 929
Nasledujúci článokSamsung vytvorí 20 MPx snímač pre budúce vlajkové lode
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno