Domov Novinky Qlik vylepšil budúcnosť biznisovej analytiky

Qlik vylepšil budúcnosť biznisovej analytiky

Zdielať

Slovenská poradensko-implementačná firma Emark na Slovensko prináša novinku na poli data discovery – riešenie Qlik Sense Enterprise 2.0. Inovovaný softvér je určený pre firmy všetkých veľkostí a oblastí podnikania. Podľa nezávislých odborníkov novinka predstavuje to najprogresívnejšie, čo dnes business intelligence prináša do sveta firemnej analytiky.

Qlik

Ide o samoobslužný nástroj na vizualizáciu dát a reporting. Softvér, ktorý exceluje v analýzach, je postavený na patentovanej technológii asociatívneho vyhľadávania QIX Associative Indexing Engine. Qlik Sense. Je produktom švédsko-americkej spoločnosti Qlik, ktorá patrí medzi hlavných svetových dodávateľov data discovery technológií.

Podobne, ako predchádzajúca verzia riešenia, aj verzia 2.0 ponúka používateľsky príjemné a jednoduché prostredie. Prácu s aplikáciou zvládne ktokoľvek, kto zvláda MS Excel. Tentoraz sa však môžu používatelia spoľahnúť na rýchlejšie reakcie a širšiu funkcionalitu, ktorú Qlik Sense prináša. Riešenie ponúka komplexné samoobslužné nástroje na vizualizáciu dát a integrovaný reporting, okrem toho prináša aj prehľadné dashboardy a pokročilú, vnorenú analytiku.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno