Domov Novinky Aktualizácia iOS 9.0.1 opravuje chyby sofvtéru

Aktualizácia iOS 9.0.1 opravuje chyby sofvtéru

Zdielať

Zhruba pred týždňom Apple vydal svoj nový operačný systém pre mobilné zariadenia iOS 9. Neuplynulo veľa času a Apple prichádza hneď s prvou opravnou aktualizácií. Priemerná veľkosť aktualizácie činí 35 MB (v závislosti od zariadenia) a z jej popisu môžeme usúdiť, čo prináša.

iOS_901

Aj táto menej závažná aktualizácia opravuje chybu, ktorá používateľom znemožňovala dokončiť sprievodcu pri prvom štarte zariadenia. Ďalej opravuje celkom závažnú chybu, keď upozornenia či budíky o sebe v daný čas jednoducho nedali vedieť. Keď teraz pozastavíte video v Safari alebo aplikácii Photos, už nebude zobrazovaný zdeformovaný náhľad.

Taktiež bola opravená chyba, keď si ľudia s vlastnou APN sťažovali na straty mobilných dát. Je to jedna z aktualizácií, ktorá opravuje hneď niekoľko chýb naraz a tak ju odporúčame nainštalovať. Ak ešte nedorazila, môžete to manuálne skontrolovať v Nastavenia -> Hlavné -> Aktualizácia systému a kliknite na skontrolovať. Na náš redakčný iPhone 5S a iPhone 6 už aktualizácie v poriadku dorazili.

Zdroj: GSMarena