Domov Novinky Prvý YotaPhone je k dispozícii vo Veľkej Británii za 419 libier

Prvý YotaPhone je k dispozícii vo Veľkej Británii za 419 libier

Zdielať

Yotaphone-1YotaPhone je dodávaný s dvoma 4,3 palcovým displejmi. Predný má rozlíšenie 720p LCD panel a zadný e-Ink displej s hustotou 200 ppi.

Beží na dvojjadrovom procesore Snapdragon S4 taktovaným na 1,7 GHz a 2 GB RAM. Android verzia je 4.2.2 Jelly Bean s množstvom aplikácií, ktoré sú optimalizované tak, aby efektívne používali displej e-ink. Na čo je displej e-ink na zadnej časti? Je to jednoduché. Aby sa minimalizovalo používanie predného displeja, ktorý je náročný na napájanie, pretože pri kontrole mailu či iných oznámení nie je potrebné použiť výkon na displeji. Použitie zadného displeja využíva iba zobrazenie e-ink, s ktorým si môžete vychutnať YotaPhone 7 až 10 dní.

Ak vám tento prístup vyhovuje a žijete vo Veľkej Británii, je tu teraz možnosť zakúpiť YotaPhone za 419 libier. Je to drahé, ale ide o úplne unikátny a inovatívny smartfón. Smartfón je zasielaný tiež do Nemecka, Španielska, Francúzska a Rakúska a stojí 499 eur.

Yotaphone

YotaPhone je v predaji aj v Rusku a zrejme teraz rozširuje svoju dostupnosť. YotaPhone už oznámila svoju druhú generáciu s 5 palcovým predným 1080p displejom a 4,7 palcovým qHD zadný e-Ink displejom. Ten bude poháňaný procesorom Snapdragon 800 a beží na operačnom systéme Android 4.4 Kitkat. Bohužiaľ je jeho premiéra je naplánovaná na 4. štvrťrok tohto roka v Rusku a regióny EMEA, USA a EÚ sa ráta neskôr.

Zdroj: YotaPhone

Zdielať
Predchádzajúci článokAcer: Malý a elegantný smartfón Liquid Z4
Nasledujúci článokXiaomi predstavil Hongmi Note za zaujímavú cenu
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno