Domov Novinky Prvý smartfón s Android Silver bude od LG

Prvý smartfón s Android Silver bude od LG

Zdielať

Android-silverEvleaks nedávno odhalil, že program Google Nexus bude ukončený. To znamená, že ďalšie Nexus zariadenia už neprídu. Na jeho miesto, Google spustí Android Silver zariadenia, ktoré sa očakávajú vo februári 2015.

Ďalšie informácie od Evleaks hovoria o ďalšom Nexus smartfóne. Predbežne by mal byť s názvom Nexus 6, ako nástupca Nexus 5 a zrejme bude vyrábaný znova od LG.  Jediné ďalšie známe podrobnosti o tomto zariadení, ktoré sú už teraz jasné sú, že pobeží na procesore Qualcomm Snapdragon 801 (jeden z prvých prístrojov s týmto chipsetom) a bude k dispozícii pre Sprint v USA.

Evleaks

Akcia Google I/O sa uskutoční od dnes za mesiac. Budeme musieť počkať a uvidíme čo Google prinesie na tejto akcii.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung uvádza nové slúchadlá
Nasledujúci článokAssassins Creed: Pirates zadarmo dostupný cez prehliadač
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno