Domov Novinky Projektor Acer P7 prináša zážitok pre profesionálov

Projektor Acer P7 prináša zážitok pre profesionálov

Zdielať

Acer P7605-1Spoločnosť Acer predstavila novú radu špičkových projektorov s vysokým rozlíšením. Projektory Acer P7 v sebe spájajú najvyšší výkon a vynikajúcu kvalitu obrazu, čo z nich robí skvelých partnerov pri projekcii, ako vo veľkej sále, tak v malej zasadacej miestnosti.

Projektory Acer P ponúka vysoko kvalitný Full HD obraz s rozlíšením WUXGA vhodným pre malé i veľké konferenčné miestnosti. Poskytujú úžasnú kvalitu obrazu s jasom farieb až 5 000 lúmenov, širokouhlým formátom s Full HD rozlíšením a multimediálnymi plug-and-play funkciami. Projektory Acer P majú hneď niekoľko vstupných/výstupných rozhraní a sú kompatibilné so všetkými druhmi zariadení s priemyslovým štandardom.

Technológie Acer ColorBoost II+ prináša optimalizovaný návrh 6 segmentového farebného kolieska, výkonné spracovanie obrazu a pokročilú technológiu osvetľovacej lampy. Vďaka tomu projektor poskytne neuveriteľný farebný výkon v porovnaní s konvenčnými projektormi.

Acer P7605-2Naviac je tu technológia Acer ColorSafe II, ktorá eliminuje blednutie farieb. S ňou a s technológiou DLP je zaručená vysoká kvalita obrazu i počas dlhodobého používania projektoru. Používatelia si môžu vychutnávať neustále rovnako jasný a živý obraz. Projektor Acer P7 sa môže pochváliť technológiou Lens Shift, ktorá umožňuje posunutie objektívu bez nastavovania projektoru. Používatelia môžu otáčať ovládacím kolieskom a posúvať premietaný obraz buď horizontálne, alebo vertikálne bez skreslenia a v jeho pôvodnom formáte a veľkosti.

Projektory Acer P7 sú vybavené tromi portmi HDMI a dvoma D-Sub pre väčšiu flexibilitu pri prepojení s rôznymi zariadeniami. Port HDMI prináša výnimočne kvalitný obraz s vysokým rozlíšením, používatelia tak majú zaistenú tú najvyššiu kvalitu videa i zvuku. Projektory sú tiež vybavené dvoma sadami D-Sub a audio konektorov pre pripojenie dvoch počítačov, ľahké a okamžité prepínanie medzi nimi. Vďaka možnosti pripojení viacej počítačov naraz môžno pre zvýšenie efektivity pri práci pripojiť až dva notebooky súčasne.

Acer P7605-3

Naviac môžu používatelia vďaka bezdrôtovému pripojeniu a možnosti zrkadlenia obrazu premietať obsah priamo z ich mobilných zariadení.

Projektory Acer P7 sa môžu pochváliť technológiou Acer EcoProjection, s ktorou bol znížený príkon v režime stand-by power o viacej než 90 % – z 5 W na 0,5 W. Zároveň nemusí používateľa trápiť, keď zabudnú projektor vypnúť. Funkcia Auto-ECO zaistí, že sa projektor automaticky prepne do režimu ECO, pokiaľ viac ako päť minút nedetekuje prítomnosť obrazového signálu. To prináša ďalšie zníženie spotreby energie o 20 %. Vďaka celosvetovej unikátnej technológii ExtremeEco je naviac možné znížiť opotrebovanie lampy o 75% a zvýšiť tak jej životnosť až na 4 500 hodín.

Projektory Acer P7 sa budú predávať za doporučenú koncovú cenu 1931 Eur za model P7505 (1080p verzia) a 2186 Eur za model P7605 (WUXGA verzia).Projektory sú taktiež k dispozícii s podporou 3D projekcie, ktorá prináša ešte pôsobivejší filmový zážitok.

Zdroj: Tlačová spáva Acer

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: ASUS FonePad 7 (ME174CG)
Nasledujúci článokAGEM prináša nové produkty spoločnosti X2
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno