Domov Novinky Projekt Ara si berie spoločnosť Google

Projekt Ara si berie spoločnosť Google

Zdielať

Motorola Blok-2Krátko po oficiálnom oznámení o odkúpení Motoroly spoločnosťou Lenovo, nastala otázka o osude modulárneho smartfónu Project Ara . Motorola Advanced Technology Group, ktorá vyvinula prístroj, rovnako ako jej patenty zostanú spoločnosti Google. 

Podľa ľudí oboznámených s témou bude pravdepodobne projekt Ara začlenená do Android tímu v spoločnosti Google. Tím takmer sto ľudí sa bude musieť presťahovať zo Sunnyvale do kancelárií spoločnosti Google v Mountain View v Californii.

Prácu na projekte Ara je potrebné do budúcna urýchliť pomocou Google a nemalých finančných prostriedkov. Budeme pozorne sledovať akýkoľvek vývoj okolo projektu Ara.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokLenovo kupuje Motorolu od spoločnosti Google
Nasledujúci článokLogitech predstavuje prenosný bezdrôtový reproduktor
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno